Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Wyścig Rodzinny oraz Cyclo Cross Country
#1
Już w najbliższą sobotę 30 czerwca w BikeParku na ulicy Janowskiej Stowarzyszenie Rowerowy Lublin organizuje dwa wyścigi rowerowe!

I Wyścig Rodzinny Rowerowego Lublina
Wyścig przeznaczony specjalnie dla rodzin, które chcą aktywnie spędzić czas, tchnąć w dzieciaki sportowego ducha i nauczyć zasad zdrowej rywalizacji! Na potrzeby wyścigu rodzinnego została wytyczona specjalna trasa, którą z pewnością da rade przejechać każdy szkrab.

CycloCross Country, czyli pierwsze lubelskie KrosŁaje
Wyścig dla wszystkich lubiących smak rywalizacji! Chyba każdego kiedyś ciągnęło do startowania w zawodach sportowych. Atmosfera na starcie, zacięta walka na trasie, satysfakcja z zajętego miejsca. To trzeba przeżyć samemu! Dlatego serdecznie zapraszamy szczególnie tych, którzy chcieliby spróbować siebie w rowerowych zmaganiach.

Dla zwycięzców poszczególnych wyścigów przewidziane są atrakcyjne nagrody, których łączna wartość wynosi 2000 zł. Udział w zawodach jest BEZPŁATNY!

[Obrazek: plakat%2520I%2520Wy%25C5%259Bcig%2520Rod...2520RL.jpg]


Harmonogram:
10:30 Zapisy na Wyścig Rodzinny i KrosŁaj

12.00 Oficjalne otwarcie przez Prezydenta Miasta Lublina oraz Prezesa OZKoL,
- atrakcje dla dzieci, rowerowy tor przeszkód, malowanie twarzy

12.20 I Wyścig Rodzinny Rowerowego Lublina:
1. Klasyfikacja Rodzinna- Najlepsze Rodziny (3 nagradzane miejsca)
2. Klasyfikacja indywidualna
- Szkoła Podstawowa klasy od 1 do 3 (3 nagradzane miejsca)
- Szkoła Podstawowa klasy od 3 do 6 (3 nagradzane miejsca)
Łącznie w Wyścigu Rodzinnym będzie, więc 9 nagradzanych miejsc

13.00 CycloCross Country, czyli pierwsze lubelskie KrosŁaje
1. Klasyfikacja Mężczyzn
- od Gimnazjum do 16 lat (3 nagradzane miejsca)
- od 17 do 21 lat (3 nagradzane miejsca)
- od 22 do 35 lat (3 nagradzane miejsca)
- od 36 lat (3 nagradzane miejsca)
2. Klasyfikacja Kobiet
- od Gimnazjum do 18 lat (3 nagradzane miejsca)
- od 19 lat (3 nagradzane miejsca)
W Wyścigu Przełajowym/XC będzie łącznie 18 nagradzanych miejsc.

Regulamin pojawi się niebawem.

Tym razem nie, jako współorganizatorzy, nie jako pomocnicy, RL jest głównym i jedynym organizatorem tych wydarzeń! Jurek biega jak szalony by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a pomaga mu cały zarząd! Nie stójmy w miejscu, więc pomóżmy i my! Wszystkich chętnych do pomocy w naszej firmowej imprezie proszę o zgłaszanie się na PW Smile


Lublin Super Session
[Obrazek: lss%2520logo.jpg]
W tym samym czasie na terenie BikeParku odbywać się będzie niesamowicie widowiskowa impreza Lublin Super Session, podczas której odbywać się będą pokazy ewolucji rowerowych, zawody BMX, dirt, slopstyle, prezentację sprzętu rowerowego oraz liczne konkursy i zabawy.
Więcej informacji na temat imprezy Lublin Super Session na stronie internetowej: Lublin Super Session oraz na fejsbuku: Lublin Super Session
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
Powiem szczerze, że nie poznaję ;-) Michała bo nie widziałem osoby bardziej zaangazowanej, poświęcajacej wiele czasu, energii i zapału w to przedsięwzięcie niż on. Mój udział w tym jest niewielki, ale w czym mogę to pomagam i na pewno będę się angażował w zadania, które przed nami. I wazne jest to co napisał Michał, że to nasza (RL) impreza i warto, żeby ją dobrze rozpromować i przeprowadzić.
Póki co pogoda się skiepściła, ale może jeszcze przed sobotą uda się jakąś akcję ulotkową na ścieżce przeprowadzić. Myślę, ze jak Michał będzie miał już plakaty i ulotki to da znać.
Druga sprawa to wyznaczenie trasy. Z tego co mówił nie trzeba trasy czyścić tylko opalikować i przeciągnąć taśmy. Będziemy to robili w sobotę rano. W tym dniu potrzebne będą też osoby (mogą być te same) do biura zawodów i do sędziowania. Powiem uczciwie, że ja się na tym nie bardzo znam, ale Michał może napisze wszystko czego będziemy potrzebowali.
Dla osób , które zaangażują sę w te zadania są przewidziane bonusy w postaci wartościowych akcesoriów rowerowych. Więcej informacji na priv u Michała.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#3
Na łikend ma być dobra pogoda.

Ja prawdopodobnie wezmę udział w imprezie RL :]
Odpowiedz
#4
Działania organizacyjne nabierają tempa :-D, pogoda również się klaruje więc zapraszam wszystkich chętnych na akcję ulotkową na ścieżce rowerowej. Spotkajmy się w czwartek o 18 przy LKJ. Wcześniej nie mogę bo będę miał małą zajawkę w radio eR na temat pielgrzymki i naszych rajdów.
Myslę, że więcej niż godzina czasu nie powinno nam to zająć. Bo już o 19.30 spotkanie w Księżycowej wszystkich, którzy chcą, czują że powinni, muszą włączyć się w tę imprezę. Więc widzicie, że tempo jest niezłe :-D . Przyjeżdżajcie. Warto później powiedzieć: miałem(am) w tym swój udział bo wierzę, że wyjdzie z tego duża impreza.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Również bardzo serdecznie chcę zachęcić do pomocy i nieskrępowanego odwiedzenia dziś Księżycowej o 19:30 Wink
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#6
Robi się coraz ciekawiej!
Bardzo tajemniczo powiem, że będzie się BARDZO opłacało startować w zawodach osobom stowarzyszonym ;>
Zapraszamy na wyścig!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#7
Przybędę na akcję ulotkową.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#8
michalbrodowski napisał(a):Bardzo tajemniczo powiem, że będzie się BARDZO opłacało startować w zawodach osobom stowarzyszonym ;>

ja jestem stowarzyszony. chciałem pomóc przy tych zawodach. ale teraz... zaczynam się wahać... może się bardziej opłaci startować... Wink)
Odpowiedz
#9
MindEx napisał(a):ja jestem stowarzyszony. chciałem pomóc przy tych zawodach. ale teraz... zaczynam się wahać... może się bardziej opłaci startować... Wink)

Też się nad tym zastanawiam Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#10
Zdradzę tylko, że wiem iż mają być naprawdę fajne nagrody ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości