Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012-07-01, g. 9.00, Związkowa/Sp. Pracy - Święto Roweru
#1
Jak w tytule. Planujemy jazdę na Nasutów przez Elizówkę i Dys, gdzie jest punkt kontrolny. Tam dostaniemy karteczki, z którymi udamy się do Lubartowa w celu rejestracji - kilka km dodatkowo nam dopiszą. Potem planuję jedna małą pętelkę, odbiór koszulki a następnie tę największą (chyba, że dadzą koszulkę już po przyjeździe za kilometry od Nasutowa, wtedy od razu jedziemy największą trasą) . Jak będą siły to może jeszcze się coś dokręci. Wyjazd z Lubartowa ok. 20.00 lub wcześniej, jak się pozacieramyWink.
Będzie cholerny upał, więc nie ma gwarancji, że wiejskie sklepiki nie zostaną wymiecione ze wszystkiego.
Aha, ponieważ rano odwożę Dziecię me na obóz, jest ryzyko, że się spóźnię (ale raczej powinienem zdążyć). Ale w razie Niemca, poczekajcie parę minutek Wink
Zapraszam wszystkich chętnych Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#2
To ja się wstępnie piszę na tą wycieczkę jeśli zdążę naprawić koło Undecided . Mam tylko nadzieję, że nie zostawicie mnie za bardzo w tyle ;-)
Odpowiedz
#3
będę czekał w Nasutowie koło KościołaSmile
Odpowiedz
#4
Musze wyregulować przerzutkę
I Jadę z wami Big Grin
Konrad R.
Odpowiedz
#5
może i mi się zechce pojechać o 9.00, z Wami. ale się jeszcze zastanowię Smile
Odpowiedz
#6
Cytat:będę czekał w Nasutowie koło KościołaSmile
No własnie... ten punkt kontrolny to jest w Nasutowie Dwór? Czyli w Pólku jedziemy ta prawą odnogą a nie lewą? Pisz Marcin, to w końcu Twoje strony Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Ja niestety odpadam w tym roku. A Wam miłego kręcenia. A, i pysznej grochówki!
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#8
Nasutów dwór...? kojarzy mi się tylko z tym Europejskim domem spotkań. Popytam jutro i odezwę się podając konkretne miejsce
Odpowiedz
#9
To i ja się postaram zabrać z TĄ wesołą "KOMPANIĄ" ;-)
Odpowiedz
#10
Jak odwiozę dziołchy i upewnię się ,że pojechały.,postaram się przybyć. Lubię wesołe kompanię :lol: Jak do Was nie zdążę -Seb, lekiem na całe zło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości