Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Portal RL - aktualizacje
#11
Na stronie głównej dodałem dział "Relacje", żeby łatwiej było odszukać opisy wypraw i zawodów. Ciągle wzbogacam linkownię. Już od pewnego czasu są ulepszone bannerki na głównej i na forum Smile

Na forum dodałem subforum dla Freeride'u, DH, Enduro itd. Na razie wszystko razem, ale na początek powinno spokojnie wystarczyć.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie co jeszcze można dodać do stronki to bardzo proszę o PW. Czasu nie ma zbyt dużo, ale od czasu do czasu postaram się pomajstrować, coby było lepiej Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#12
nie kopcie zbyt mocno (postami, ostami itp.), że odkopuję tak stary temat, ale...
wszedłem sobie na stronę główną i widzę, że trochę tam zacofanie się zrobiło z lewej strony :-)

konkretnie chodzi o
- link "III Lubelska Pielgrzymka na Jasną Górę" podczas gdy IV już się skończyła
- kalendarz - brak w nim ruchu, może skasować lub zacząć uzupełniać

piszę tu bo nie wiem kto się tym zajmuje, z ostatniego postu wynika że Grzesiek ale teraz może już nie
Odpowiedz
#13
Hej

Już poprawiłem tę pielgrzymkę. Większość newsów wrzucam ja, czasami Mindex. Co do kalendarza to nie nasza działka a kogoś innego, no ale teraz to już chyba niczyja. Jak chcesz to możesz się tym zajmować, bez problemu udostępnimy Ci zarządzanie kalendarzem, może będzie to lepiej wyglądało Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#14
Hej, trochę poczułem się wywołany do tablicy :-)
Kalendarzem do tej pory zajmowałem się ja, ale (z tego co mówił Michał Brodowski, dzień przed LSS) w związku z nie opłaceniem składki za rok 2012 nie jestem już członkiem stowarzyszenia i nie czuję wewnętrznej potrzeby zajmowania się nim dalej w swoim wolnym czasie, z resztą bez bicia przyznaję się, że i w zeszłym roku chyba go co-nieco zaniedbałem w którymś momencie. Jeśli ktoś jest zainteresowany z przyjemnością udostępnię informacje niezbędne do zaopiekowania się nim (przy czym niezbędna będzie wiedza z zakresu wrzucania plików na serwer ftp i edycji plików tekstowych ;-) oraz zgoda właściciela serwera na udostępnienie danych do logowania). Jeśli komuś chciałoby się przygotować plik z danymi w odpowiednim formacie (info na pw), to mógłbym dane te wrzucić na serwer we własnym zakresie.
Pozdrawiam Was serdecznie ;-)
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości