Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06.07.2012, g.6.30, Orfeusz // g. 15.30, Tama (Zalew)
#1
Hej.

Trwa obecnie Rajd Szlakiem Jagiellońskim Pińsk - Kraków. Dzisiaj rowerzyści biorący udział w tej imprezie (Polacy, Białorusini, Rosjanie, Niemcy), w liczbie 24 osób, dojeżdżają do Kamionki. Jutro będą w Lublinie.

Planuję wyjechać im na powitanie rano, tak aby na ok. 8.00 być w Kamionce. Na ok. 10.00 - 11.00 powinniśmy być w Lublinie, gdzie jeden z naszych forumowiczów będzie oprowadzał grupę po Starym Mieście i Majdanku. Później, około 15.00 - 15.30, grupa udaje się w stronę Bełżyc. Ja ich odprowadzam.

Do Kamionki rano jadę najkrótszą drogą, czyli przez Dys, Pólko, Nasutów, Dąbrówkę, Kozłówkę. Jak przyjedziemy z Kamionki do Lublina, to zależy od uczestników rajdu. Ale albo tą samą drogą, albo przez Starościn i Krasienin.

Objazd Lublina zaczniemy od Majdanka, później Stare Miasto, a następnie planuję pojechać nad Zalew (ścieżką nad Bystrzycą) i stamtąd przez Krężnicę, Strzeszkowice, do Bełżyc. Rozważam też wyjazd przez Węglinek, a później przez Radawiec, może Tereszyn.

Fajnie by było, gdyby ktoś miał ochotę i czas, by jutro trochę nam potowarzyszyć. Może być rano, może w ciągu dnia, może po południu. Godziny, które podałem, są orientacyjne. Pewna jest chyba tylko godzina mojego wyjazdu spod Orfeusza rano. Osoby zainteresowane udziałem mogą się kontaktować ze mną.

Mile widziany jest na tej "nietypowej ustawce" każdy, kto ma ochotę poznać nowych ludzi i trochę pojeździć. Szczególnie mile widziani są rowerzyści w strojach RL, rowerzyści mówiący po rosyjsku lub niemiecku i rowerzyści, którzy postawią nam wszystkim zimne piwko po drodze Smile

Zapraszam Wink
Odpowiedz
#2
Parę fotek z imprezy Smile

https://picasaweb.google.com/1144588248 ... wWLublinie
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości