Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki PULSometr ?
#1
Witam,

Przymierzam się do zakupu pulsometru wykorzystywanego przy przejażdżkach rowerowych ... i nie tylko.

Co polecacie ?

Pzdr Giggy
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#2
Za 70 USD kupisz pulsometr, który za pomocą bluetooth łączy się z telefonem, na którym pracuje Sports Tracker.
Np.takie coś
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Mimo, ze sam nie mam Big Grin to zdecydowanie polecam Polara. Model CS100, CS200 lub jakieś wyższe. Sprawdzona, fińska firma.

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
A z tanich - Donnay (czasy w strefie, pod i nad strefą, HRavg, HRmax) Big Grin

Tak poza tym to przemyśl sprawę, bo jeśli nie trenujesz / nie odchudzasz się to pulsak dostarcza tylko niepotrzebnych parametrów i może psuć frajdę.
Odpowiedz
#5
Pulsometr to "zbędny gadżet" lepiej zainwestować w licznik kadencji i profesjonalny zestaw "Golinoga DeLuxe" :-P

A tak na poważnie to wymieniony już tu Polar cieszy sie dobrą opinią, swego czasu za małe pieniądze można było wyrwać pulsometr Mediona taki jak tu http://allegro.pl/profesjonalny-pulsome ... 38130.html za stówkę to się średnio opłaca, ale jak uda Ci się znaleźć taniej można brać Smile
pozdr
Odpowiedz
#6
felek napisał(a):swego czasu za małe pieniądze można było wyrwać pulsometr Mediona
Ja mam tego Mediona. Wychaczyłem tanio. Świetny sprzęt MADE IN GERMANY. Baterie SONY szybko łapie puls bez nawilżania i nie zgubił ani razu jak dotąd. Mogę go polecić :mrgreen:
Tu moje REAL FOTKI:

[Obrazek: SL279928.jpg]
[Obrazek: SL279927.jpg]
[Obrazek: SL279926.jpg]
[Obrazek: SL279925.jpg]
[Obrazek: SL279924.jpg]
[Obrazek: SL279923.jpg]
Odpowiedz
#7
dzięki za info ... na www polecają też SIGME PC 15 lub PC 25.

Jakieś opinie o w/w ?

Pzdr
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#8
Przecież na forum było już kilka tematów o pulsakach. Jakby tak poświęcić 5min. na szukanie...
Odpowiedz
#9
kuczy napisał(a):Tak poza tym to przemyśl sprawę, bo jeśli nie trenujesz / nie odchudzasz się to pulsak dostarcza tylko niepotrzebnych parametrów i może psuć frajdę.


No właśnie chciałem efektywnie i efektownie zrzucić parę kg Wink
Co Nas nie zabije ...
Odpowiedz
#10
jeśli tylko po to to spokojnie możesz w lidlowego pulsaka zainwestować, jest kodowany, nie gubi sygnału, nie trzeba go nawilżać bo sam sobie daje radę z połączeniem, ma wszystko co mają te droższe pulsaki i jak się zepsuje to nie ma problemu, dzwoni się na infolinie, przedstawia problem, pani z firmy oddzwania i za dwa tygodnie masz w domu nowy sprzęt Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości