Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kto w Lublinie handluje Sramem?
#1
Czy wiecie gdzie w Lublinie można dostać wyroby Strama? Chciałem wymienić sporą część napędu i trochę ostatnio podzwoniłem po lubelskich sklepach. W większości dostawałem odpowiedź, że Sramem to oni nie handlują...
Odpowiedz
#2
A byłeś w TORO BIKE na Zana lub Cyklo-wigilijna
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#3
ja się nie orientuję, ale skoro Toro jest sklepem firmowym Shimano to nie wiem czy będą mieli Srama. Ale zapytać można.
Odpowiedz
#4
W Toro na pewno mają Srama, jak coś to w Inżynierii na pewno nie mają.

EDIT:
Sram ostatnio mocno podrożał, raczej szukaj na Allegro, może mają graty z poprzednich dostaw po starych cenach. Btw: oprócz manetek i tylnej przerzutki raczej nie ma sensu kupować Srama, właśnie dlatego, że drogi.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
w dobre rowery na Wojciechowskiej
"Abstynencja jest dobra, ale powinna być praktykowana z umiarem"
Odpowiedz
#6
Ja zmieniałem napęd na srama (manetki x-7, kaseta pg-950 i tylna przerzutka x-5) i powiem szczerze, że tylko internet lub allegro w lublinie bieda straszna i musiałbyś się chyba przejechać po wszystkich sklepach i posprawdzać.

Ja manetki i przerzutkę tylną kupiłem na allegro bo sporo taniej niż w stacjonarnym sklepie.

W cyklo na Braci Wieniawskich widziałem tylną przerzutkę x-5 cena jakaś zaporowa była, u bikeboysów na glinianej mieli (nie wiem czy jeszcze są) kasety sram pg-950.
Chyba widziałem jakieś przerzutki tylne na Wojciechowskiej w Dobre Sklepy.
Może Toro na zana...
Więcej sklepów nie kojarzę...
Odpowiedz
#7
Ostatecznie tak jak radziliście kupiłem części na Allegro. Na Wigilijnej i Związkowej mieli pojedyncze komponenty ale w takich cenach, że np. kasetę kupiłem sobie wyższej grupy i z przesyłką wyszło mi o 1/4 taniejBig Grin
Będę się jeszcze rozglądał za przerzutką ale widzę, że też trzeba będzie poszukać w sieci.
Odpowiedz
#8
Pogadaj w Toro czasem mają niewiele wyższe ceny niż na allegro. Mają SRAMa bo pamiętam kiedyś dysputę w sklepie nad wyższością SRAMów nad Shadowami (pierwszymi).
W inżynierii też mieli SRAMa, ale pamiętam tylko szosowego. Myślę jednak że mają też górskie.

Generalnie to nie tylko SRAM podrożał. Shitmano podrożało ~1/3 w stosunku do cen sprzed półtora roku. I wersje 10 biegowe często są taniej niż 9.
Odpowiedz
#9
Kuba napisał(a):W inżynierii też mieli SRAMa, ale pamiętam tylko szosowego. Myślę jednak że mają też górskie.
W Inżynierii nie handlują Sramem! Jeśli Andrzej coś ma to właśnie w jakichś używanych rowerach do opylenia, albo jakieś używki zostawione przez kogoś (bardzo rzadko). Części od dystrybutora nie kupuje.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości