Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5.08 godz. 12.oo - Nałęczów - LKJ
#21
Karen, tempo może i być szybkie ale generalnie panuje zasada, że raczej nie zostawiamy nikogo z tyłu (czasem się zdarzy), a jak już ktoś jednak mimo wszystko zostaje bardzo z tyłu to się regularnie robi przerwy i czekamy

Ja na Kazimierz bardzo chętnie się wybiorę jak mi nic nie wyskoczy po drodze ;-)
Odpowiedz
#22
Seb napisał(a):Karen, tempo może i być szybkie ale generalnie panuje zasada, że raczej nie zostawiamy nikogo z tyłu (czasem się zdarzy), a jak już ktoś jednak mimo wszystko zostaje bardzo z tyłu to się regularnie robi przerwy i czekamy
Przyznaje bardzo dobra zasada :mrgreen:
Jak będą przerwy to dam rade 8-) :mrgreen:
Odpowiedz
#23
Karen napisał(a):niedz jak już 8-)
i tylko Nałęczów, dalej nie dam rady Cry Cry Cry

chyba że mnie ktoś poholuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Proponuje przemyśleć dystans :-D tak 100-120km dla mnie git ja wytrzymam :-) ale co niektórzy to może być problem :-P
W weekend to od Lublina do Kazimierza trzeba się przejechać i to wg mnie extra pomysł ;-)
Dawno nie jechałem Giga dystansu, także chętnie się przejadę. Będę gotów na niedziele ;-)

Seb napisał(a):Karen, tempo może i być szybkie ale generalnie panuje zasada, że raczej nie zostawiamy nikogo z tyłu (czasem się zdarzy), a jak już ktoś jednak mimo wszystko zostaje bardzo z tyłu to się regularnie robi przerwy i czekamy

Nie wiem czy teraz ktoś nie będzie chciał korzystać z tego przywileju zbyt często :mrgreen:

pozdrawiam
Karen napisał(a):Przyznaje bardzo dobra zasada :mrgreen:
Jak będą przerwy to dam rade 8-) :mrgreen:

Będą przerwy, spokojnie... :lol:
Odpowiedz
#24
Jeśli do niedzieli uporam się z moim stukającym rowerem to chętnie się wybiore!
Odpowiedz
#25
Mam taką prośbę. Żeby nie dublować tematu ja się wstrzymam z ogłoszeniem ustawki na Kazimierz (była o tym mowa w Zawieprzycach), ale jeżeli ktoś ma gotowy plan to niech wstawi ten wyjazd w dziale wycieczki jednodniowe. I konkretnie: data, godzina, miejsce ustawki i temat. W opisie ewentualnie przebieg trasy.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Jurek S napisał(a):W opisie ewentualnie przebieg trasy.

Mogę dziś usiąść i pociągnąć po mapie topograficznej jakąś traskę, ale głównie po drogach gruntowych, wzbogaconych wąwozami i górkami :-) czyli droga w nieznane :-P
Odpowiedz
#27
Może nie aż tak ambitnie :roll: Chodzi o to, żeby określić charakter trasy i ewentualnie przez jakie miejscowości będzie przebiegać. Chociaż to ostatnie nie jest konieczne. Zawsze może byc niespodzianka Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Jurek S napisał(a):Mam taką prośbę. Żeby nie dublować tematu ja się wstrzymam z ogłoszeniem ustawki na Kazimierz (była o tym mowa w Zawieprzycach), ale jeżeli ktoś ma gotowy plan to niech wstawi ten wyjazd w dziale wycieczki jednodniowe. I konkretnie: data, godzina, miejsce ustawki i temat. W opisie ewentualnie przebieg trasy.


Nic nie wiedziałem o takich planach że już są...ten temat się tu pojawił spontanicznie...więc jeśli ktoś ma już zaplanowaną trasę do Kazimierza to jak najbardziej się przyłączę ;-)
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Odpowiedz
#29
w niedziele to i ja bym pojechal do naleczowa, czekam na propozycje i pozdrawiam
Odpowiedz
#30
AdiLbn napisał(a):Nic nie wiedziałem o takich planach że już są...ten temat się tu pojawił spontanicznie...więc jeśli ktoś ma już zaplanowaną trasę do Kazimierza to jak najbardziej się przyłączę ;-)

No to teraz będziemy bawić się w grzeczności ;-) , żeby tylko z tego jakis wyjazd wyszedł.
Jeżeli masz pomysł na Kazimierz to śmiało pisz, tylko w dziale: Wycieczki jednodniowe. Drzewiej tak bywało, że jeździliśmy w 2-3 osoby tak, że nie przejmuj się gdyby był słaby odzew. Chociaż na to bym nie liczył. :mrgreen: Teraz jeździmy nawet do 16 osób.
Jeżeli do środy wieczorem nie będzie wpisu ta ja coś zapodam.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości