Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
AdiLbn   04-08-2009, 14:34
#31
Ja pociągnę jutrzejszy wyjazd do Nałęczowa...a w niedzielę matikemk właśnie niedawno dał mi znać że ogranizuje wyjazd do Kazimierza ;-)

Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Grzegorzk   04-08-2009, 14:57
#32
Konto mam już jakiś czas, ale jeszcze nie udało mi się nigdzie z Wami wybrać. Chyba czas najwyższy to zmienić, więc pojawię się na wycieczce do Nałęczowa/Kazimierza (w zależności od tego co dojdzie do skutku).

Jutro przed południem mam wizytę w serwisie i wymianę suportu, łańcucha i chyba kasety, bo dobiegł ich kres. Gdyby to poszło szybko, to mógłbym się stawić na wyjazd do Nałęczowa. Nie wiem jednak ile to im zajmie, a ze starym napędem już strach pojechać, bo można nie wrócić.

Tu na szczęście zadeklarowano rozsądne tempo, bo jak czytałem w jednej z relacji, że średnia blisko 30km/h, a miejscami chwilowa 45km/h to się przeraziłem. ;-)

Przy okazji serdecznie witam wszystkich!
matikemk   04-08-2009, 15:11
#33
AdiLbn napisał(a):a w niedzielę matikemk właśnie niedawno dał mi znać że ogranizuje wyjazd do Kazimierza ;-)

To była informacja nieoficjalna. Chciałbym pojechać do Kazika, ale niestety dziś się okazało, że w niedziele wieczorem muszę być już w Radomiu, gdzie zabieram rower, także nie wyrobię się ze wszystkim. Jeśli jednak coś się zmieni i nie powstanie jeszcze temat o wycieczce do Kazimierza to go założę. ;-)
marecky   04-08-2009, 15:33
#34
dwie strony postów i szczerze mówiąc nic konkretnego z nich nie wyczytałem :-( poza jedną deklaracją że jednak jutro jest jakiś wyjazd
proszę następnym razem o konkrety - jest coś czy nic nie ma (chyba że statystyki postów nabijacie to ok)
Bart   04-08-2009, 16:07
#35
Jurku!!! :-D , nie ma co się ceregielić :-x , zapodaj temat tak jak to zawsze czynisz a zobaczysz, że po Lublinie i Zawieprzycach zrobimy kolejną Masę :lol: :lol: :lol:
matikemk   04-08-2009, 16:51
#36
marecky napisał(a):dwie strony postów i szczerze mówiąc nic konkretnego z nich nie wyczytałem :-( poza jedną deklaracją że jednak jutro jest jakiś wyjazd
proszę następnym razem o konkrety - jest coś czy nic nie ma (chyba że statystyki postów nabijacie to ok)

No niestety czasem się komuś plany zmieniają bez jego wpływu i nic się na to nie poradzi...
To co mam nie odpisywać bo za dużo postów sobie nabije?
wanderer   04-08-2009, 18:27
#37
ostatnio wlasnie zrobilem trase czerwonym szlakiem do kazika przez naleczow.lojalnie przestrzegam-nawet nie myslcie o wjezdzaniu w ten wawoz zaraz pod naleczowem.jakies rozwscieczone gzy i inne robactwo gonily nas ze 2 km... po prostu koszmar.

Zawsze możesz kupić nowy kask, za to głowę masz tylko jedną...
Karen   04-08-2009, 18:31
#38
gr0ndi napisał(a):w niedziele to i ja bym pojechal do naleczowa, czekam na propozycje i pozdrawiam
tylko do Nałęczowa...bo ja dalej chyba nie podołam, chyba że na lince holowniczej :mrgreen: :mrgreen:

I może "organizator" poda jakieś miejsce termin itp. jeśli chodzi o niedziele 8-)
gr0ndi   04-08-2009, 19:00
#39
Jeszcze nigdy do nałęczowa rowerem nie jechałem więc prowadzić nie będę, ale proponuje zrobić ustawke o godzinie 10:00 pod skansenem i jechać średnim tempem. W nałęczowie można się rozejść na godzinę lub dwie, trzy i umówić w konkretnym miejscu na drogę powrotną. Kto ma zamiar jechać ( nie musi być pewien ) niech napisze na forum. P.S. Mam pytanie: Czy bez sprawnej tylnej przerzutki ( mam na 7 ustawione ) można spokojnie dojechać czy są jakieś większe górki??? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi gr0ndi
truskafka   04-08-2009, 19:36
#40
wjazd do Nałęczowa jest pod bardzo konkretną górkę. poza tym jak sie jedzie grupą to rozłażenie się jest trochę bez sensu, ale to tylko moje skromne zdanie i jeszcze nie wiem czy sie wyborę

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (6):    1 2 3 4 5 6   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.