Strony (2): 1 2   
pchoros   23-07-2012, 10:09
#1
Hej,

Chcę kupić rower miejski typu Batavus/Sparta. Wstyd ale nie specjalnie się orientuję czy w Lublinie jest jakiś sklep w którym można nabyć takie cudo za przystępną cenę. Nie chodzi mi o nowy rower za 3000 - 4000 zł tylko jakiś tańszy, używany. W google wyskoczył mi sklep z Parczewa amsterdamka.pl. Sprawa dość pilna niestety. Co polecacie?

pozdr,
Piotr
Forest   15-08-2012, 22:23
#2
podczepiam się do tematu. Znacie jakiś sklep, może kogoś kto takimi rowerami handluje? Na allegro sporo jest takich rowerów ale wolałbym kupić od kogoś sprawdzonego.
bezpieka   16-08-2012, 00:05
#3
Jeżeli chodzi o mieszczuchy dokładnie tych wymienionych producentów to będzie problem!! W żadnym sklepie nie widziałem. Natomiast sensowne rowery miejskie widziałem na wojciechowskiej w cenie do 2k PLN. Do tego możecie odwiedzić chłopaków na Glinianej 60. Kiedyś oferowali sprowadzenie konkretnego roweru w dobrej cenie(Co prawda nie był to mieszczuch). Nie wiem jak w tej chwili, ale zapytać zawsze można.
pchoros   16-08-2012, 10:03
#4
hej

Ja już znalazłem. www.amsterdamka.pl
sklep już jest w Lublinie, wybór naprawdę duży
Na czubach można już rowery ze strony oglądać
Ja kupiłem Spartę.
Wymagała co prawda drobnego remontu i inwestycji trochę ponad 100 zł no ale nowego roweru nie kupiłem więc z tym się liczyłem.

pozdrawiam,
Piotr
Komes   29-05-2015, 14:45
#5
pchoros napisał(a):Ja już znalazłem. www.amsterdamka.pl
Ja również przymierzam się do kupna używanego holendra, amsterdamka ma sklep w Parczewie, na Czubach mają jedynie garaż.Aby obejrzeć u nich rowery trzeba dzień wcześniej umówić się telefonicznie.Podobno w Tomaszowicach pod Lublinem jest sklep z używanymi holendrami.

PS. Co polecacie Batavus czy Gazelle, a może oba są ok?

Ex factis non ex dictis amici pensandi sunt
majkel422   09-07-2015, 12:00
#6
Witam, a gdzie znajdę ten garaż na czubach, bo kupiłem opone a nie mogę nigdzie znaleźć adresu żeby odebrać.
Dundi   21-07-2015, 10:15
#7
Ja zamawiałem holenderkę przez Internet (www.stylowyrower.com.pl), bo mój przyjaciel z Poznania kupował u nich już drugi rower w sklepie stacjonarnym i bardzo zachwalał. Szczerze mówiąc zawsze miałem dystans do zakupów internetowych, ale chyba trochę zmieniłem zdanie Wink
wojci   21-07-2015, 10:43
#8
jakby ktoś szukał w okolicach Zamościa takiego roweru to w stronę Szczebrzeszyna w Zawadzie gość ma bardzo dużo rowerów używanych przywożonych z zachodu.
Facet ma serwis rowerowy w Zamościu i kilkadziesiąt używanych rowerów na żywo do obejrzenia, co sobotę ma dostawę, może nie ma za tanio ale można się potargować no i pojeździć
Komes   30-07-2016, 14:38
#9
(09-07-2015, 12:00)majkel422 napisał(a): Witam, a gdzie znajdę ten garaż na czubach, bo kupiłem opone a nie mogę nigdzie znaleźć adresu żeby odebrać.

Garaż jest na ul. Jaspisowej(boczna Jana Pawła II)

Od ponad roku jestem posiadaczem Gazelle, rower używany ale w dobrym stanie. Spisuje się świetnie, kupiłem od gościa w Tomaszowicach który sprowadza je z Holandii.

Ex factis non ex dictis amici pensandi sunt
KermitOZ   30-07-2016, 14:57
#10
(30-07-2016, 14:38)Komes napisał(a): kupiłem od gościa w Tomaszowicach który sprowadza je z Holandii.
Tak z ciekawości: wystawia jakiś dokument na te rowery?

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.