Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wtorek, 24.07 17.30 Lukoil JP II Lublin- okolice Wojciechowa
#11
Dzięki serdeczne za jazdę, miło Was było poznaćSmile
Odpowiedz
#12
Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za tak zaskakująco liczne przybycieSmile Miło było spotkać się ze starymi kompanami, jaki nowymi osobamiSmile Wycieczka rekreacyjna, więc czas na pogadanki całą drogę byłSmile Liczba kobiet mogłaby sugerować, że była to "babska ustawka" :roll: aczkolwiek jak Patrycja kilka razy przycisnęła, to traciłem kontakt wzrokowy z grupą :oops:
Mam nadzieję, że już ktoś organizuje jakiś wypad na jutro :roll: z chęcią gdzieś pojadę Smile
Dzięki raz jeszcze za przybycie i do następnegoSmile
u mnie 53.75km
Wanda coś wspominała o :!: ustawce z krówkami :!: , ale mamy się do niej w tej kwestii zacząć uśmiechać :roll:

Pozdrawiam,
radzik
Odpowiedz
#13
Dzięki - Radzik za ustawienie wszystkich do wyjazdu i za koło ;-) i wszystkim za miłe towarzystwo i jazdę. Odkryłam kilka nowych ścieżek, a i akcent poznawczy się zdarzył ;-)
radzik napisał(a):Liczba kobiet mogła by sugerować, że była to "babska ustawka" aczkolwiek jak Patrycja kilka razy przycisnęła, to traciłem kontakt wzrokowy z grupą

Spokojnie - ja pilnowałam tyłów także dziewczyny nie bać się i przyjeżdżać. Coś mało nas jeździ w tym sezonie :evil:

Do następnego!
Wanda
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#14
radzik napisał(a):Wanda coś wspominała o ustawce z krówkami , ale mamy się do niej w tej kwestii zacząć uśmiechać


Szczerzymy ząbki Panie i Panowie :-D
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#15
KrzysiekP napisał(a):O widzę że się dobra gromadka uzbierała o ile wszyscy będą :-)
Tak jak Krzysiek dobra gromadka się uzbierała. Nawet ładna średnia wyszła 21 km/h. Coś koło 13 osób było, w tym Patrycja i Wanda Smile Dziewczyny dawały radę. Dom - ustawka - Wojciechów - Dom dystans 66 km. Dzięki Radzik za wyjazd Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#16
Wanda napisał(a):Szczerzymy ząbki Panie i Panowie

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I wiadomo o co chodzi :mrgreen:
Jakub.P napisał(a):Nawet ładna średnia wyszła 21 km/h

Kuba nie podawaj więcej takich inforacji bo Ci licznik przestawię :-D
"Krówkowe" ustawki są słodsze :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
Dzięki, bardzo przyjemny wyjazd :-)
A tutaj ślad ode mnie KLIK

Do następnego! ;-)
Odpowiedz
#18
Dzieki bardzo za ustawkę, fajnie było po dłuższej przerwie się spotkać Big Grin
a i pozytywny akcent, ze dzięki szybkiemu powrotowi udało mi się zlicytować przerzutki 105 do szosy, wiec dzień udany Big Grin
Grzegorz
Odpowiedz
#19
gelos napisał(a):a i pozytywny akcent, ze dzięki szybkiemu powrotowi udało mi się zlicytować przerzutki 105 do szosy, wiec dzień udany Big Grin

Haa! to na pewno dzięki temu skrótowi przez wąwóz! Jak nic będę się domagała "kajta" na nowej szosce! ;-)
Odpowiedz
#20
Cytat:Dziewczyny dawały radę.

Patrycja dawała radę? też nowinaSmile
Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości