Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Pologne
#21
udało mi się nakręcić 2 filmiki z wyścigu:
http://www.youtube.com/watch?v=tkRnNUCSigc
http://www.youtube.com/watch?v=jtJVymd4chU
Odpowiedz
#22
No ja coś od siebie napiszeWink Przybyłem na miejsce finishu już około godziny .15.15 Wink Zaczynali akurat jeździć młodzi z SP i Gim Wink nasz forumowicz fotobiker zajął 2 miejsce w kategorii gim i gratulujemy mu ! Wink Ja chodząc po miasteczku zawodów zahaczyłem o autokar Garminu i Cofidisu gdzie dostałem naklejki + bidony WinkPo wyścigu udałem się z początku do Mercur Hotel gdzie też dostałem od Astany ,Saxo Banku, Columbii ,Quick Stepu bidony Winkgdy już miałem wracać do domu wyskoczył na rowerku Marcin Sapa i pamiątkowa fotka + autograf .Potem dowiedziałem się,że team Katiusza zaparkował w hotelu blisko A.Tysiąclecia dokładnie nie wiem jego nazwy Wink następnie wpadłem na pomysł ,aby dowiedzieć się o reszcie teamów co gdzie i jak Winki dowiedziałem się ,że Liquigas zatrzymał się w Lwów Hotel na Bronowicach, ruszyłem od razu z kumplem w tamtą stronę i napotkaliśmy miłego servis-mana który zarzucił nam bidony Wink ale my jako wytrwali fani czekaliśmy na naszego Sylwka Szmyda i Marcina BodnaraWink Czekając dołączyła do nas grupko-rodzinka ,która też chciała wyłapać autograf Sylwka i zawodników Liquigas, ja już czekając po nad godzinkę wszedłem do środka za pozwoleniem kelnerów i podszedłem do Sylwka i poprosiłem o autograf.On powiedział ,że nie ma sprawy ,ale abyśmy poczekali oni zjedzą i wszyscy nam strzelą autografy i wspólne fotki ! Wink No i poczekaliśmy kolejną godzinkę,gdy zza drzwi wyskoczył Ivan Basso który jako pierwszy zaprezentował się ze mną na fotce :mrgreen: potem krótkie rozmowy z Szmydem i Bodnarem i do domciu.W domku byłem 22.35 :] ale warto było poczekać ! aa jutro ruszam do Nałęczowa na start chłopaków pokibicować i porozmawiać Wink Dobranoc :-P
Odpowiedz
#23
No i się spotkaliśmy po TdP na piwku, kto nie był niech żałuje :-)
Poszlajalismy się po jakichś parkach i łąkach, każdy piwko wypił...
Co prawda ostatnimi czasy kiepski ze mnie zawodnik w tej dziedzinie sportu, co było potem widać ale jakoś do domu od samochodu dokuśtykałem z bolącą stopą i dziś niestety daruję sobie rower, przy okazji dzięki za podwiezienie mnie pod "prawie dom" Bartek bo bym pół nocy szedł spacerkiem :-D

Jawna reklama SportPubu ;-)
http://img197.imageshack.us/img197/7859/dsc04859a.jpg
Odpowiedz
#24
ja sobie pojechałam z kolegą pooglądać, najpierw przejechaliśmy pętelkę a później strategiczne miejsce trzeba było znaleźć i zająć, no i padło na skrzyżowanie Sowińskiego z Racławickimi, miejsce zacne bo i przy wjeździe i przy pętlach peleton się cudnie wyciągał, mnogość panów na rowerach przyprawiła mnie o oczopląs poziomy, nie wiedziałam na kim/czym oko zawiesić Tongue,
tym samym moja ciekawość została zaspokojona, a czekałam na ten moment rok ponieważ w zeszłym roku moja mobilność równała się 0 i nie dane mi było cieszyć oka tym kolorowym korowodem
no to teraz czekam na następny TdP w Lublinie Big Grin

p.s. pozdrawiam Pana szydercę, który suchej nitki nie zostawił na organizatorach i kolarzach, a którego rodzina chciała wyprawić z powrotem do domu Big Grin
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#25
Wszystkich którzy chcą powspominać finisz III etapu w Lublinie oraz tych którzy nie mogli się pojawić na mecie zapraszam na stronę Nocnego Patrolu do specjalnie przygotowanej galerii poświęconej tegorocznemu Tour de Pologne. Miłego oglądania! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#26
Panie aleś tych fot nastrzelał :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#27
Miejscówkę dobrą trafiłem to strzelałem ;-) A tak na poważnie to wolałem zrobić trochę "na zapas" niż później biadolić, że niedoświetlone albo co. Wprawdzie te na szybkiej migawce nie są rewelacyjnie ostre ani jasne ale da się oglądać.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#28
Ja też fociłem, ale z drugiej strony stałem bliżej mety. Na razie nie mam siły zrzucić fotki ale jak już się zbiorę to pewnie podrzucę linkę.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#29
No to super. Czekamy w takim razie na linka.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#30
Ja wrzucę jakoś niedługo swoje fotki Wink Ale w sobotę jadę jeszcze do Krakowa na finish więc tam porobię parę ;]

Edit: jednak nie jadę ...aaa szkoda ;]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości