Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tour de Pologne
#1
Nie wiedziałem, gdzie ten temat wstawić... na dzisiejszej ustawce rozmawialiśmy o wspólnym wyjściu na jutrzejsze TdP. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć kolarze mają jutro być w Lublinie między 17 a 18.10. Myślę, że moglibyśmy więc się ustawić jakoś o godz. 16.45 w jakimś charakterysztycznym miejscu, bo i tak w centrum będzie tłum jak w ubiegłym roku. Godzina zaproponowana a teraz czekam na Wasze propozycje co do miejsca naszego spotkania. Po imprezie skoczylibyśmy na piwko, albo dwa ;-) Są chętni??
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#2
Paweł K. napisał(a):Po imprezie skoczylibyśmy na piwko, albo dwa ;-) Są chętni??
No ba :-D !!! na piwko w doborowym towarzystwie -ZAWSZE!!!! :mrgreen:
Odpowiedz
#3
Chciałem się stawić rowerem bo było by wygodniej mi dojechać...ale...w takim razie gdzie będzie ustawka? :mrgreen:
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Odpowiedz
#4
Wracając do domu sam pomyślałem o takim temacie, myślałem tylko co by rowerem podjechać.

Bart napisał(a):No ba !!! na piwko w doborowym towarzystwie -ZAWSZE!!!!
No ja się dam namówić, nie tak jak Ty ostatnio :-P
Odpowiedz
#5
Co do miejsca, myślę i myślę, i przychodzi mi do głowy jedynie Chatka Żaka... pasuje??
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#6
Guzi napisał(a):No ja się dam namówić, nie tak jak Ty ostatnio :-P
że kto?, że JA??? :lol: :lol: :lol:
My tu gadu, gadu, a zegar tyka, trzeba miejscówkę obmyślić gdzie by tu się spotkać, tak więc Panowie - burza mózgów!!!
Odpowiedz
#7
Może przy skrzyżowaniu Sowińskiego z Al. Racławickimi w pobliżu premii górskiej :mrgreen:
Odpowiedz
#8
paul67 napisał(a):Może przy skrzyżowaniu Sowińskiego z Al. Racławickimi w pobliżu premii górskiej :mrgreen:
Albo to, albo na Sowińskiego przy Głębokiej. Tam jest podjazd, więc może będziemy ich trochę dłużej widzieć :?: :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Panowie!

Tour de Pologne to ja od chyba 2,3 tyg między godz. 21-00 mam codziennie.
Mieszkam przy Racławickich, ale okna wychodzą mi na Sowińskiego.
I w tych godzinach przyjeżdżają panowie od robót drogowych i zdzierają, frezują i kładą asfalt, lub strzyżną trawnik kosiarą spalinową o godz.22.
Teraz np. malują pasy :evil:

Niestety jutro pracuje, więc znów zobaczę TdP w TV Cry
§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Odpowiedz
#10
PrażonyRabarbar napisał(a):Mieszkam przy Racławickich, ale okna wychodzą mi na Sowińskiego.
czyli, że czeka Nas domówka?... :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości