Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
środa, 25. 07, 17.30 LKJ zielonym szlakiem do Niedrzwicy
#21
mariox napisał(a):Otóż winna jest... WANDA!
nie chciałem tego pierwszy pisać, ale taka jest niestety prawda.. brakowało mi kobiecego pierwiastka, ponieważ zauważyłem, że kiełkować zaczyna męski szowinizm :roll: na takich ustawkach :mrgreen:

Mariox, ciekawe czy już musimy na wszystkich fotkach zrobionych dotychczas dać Wandzie czarny pasek na oczy, czy jeszcze nie..
Odpowiedz
#22
Dzięki za wspólną jazdę 8-) .
Odpowiedz
#23
hahaha tak coś czułam :mrgreen: że będę winna :mrgreen: obiecuję, że w miarę możliwości następnym razem będę robić sklep nocą :-> i przyjadę pilnować by ewolucyjnie uwarunkowana walka o zostanie samcem alfa ustawki (a nie żaden szowinizm :-P) nie zmuszała Was do takiego naparzania :-P


radzik napisał(a):ciekawe czy już musimy na wszystkich fotkach zrobionych dotychczas dać Wandzie czarny pasek na oczy, czy jeszcze nie..

Jeszcze nie :-D ale bądźcie w gotowości :-D
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#24
Dzięki za wspólną jazdę :-D tempo bardzo przyzwoite :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Dopóki Wanda to jeszcze toleruje ;-) nie przeniosę Was do działu sportowego.
Jak Wy chcecie pierwiastek kobiecy ściągnąć przy takiej jeździe? Confusedhock:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#26
Jurek S napisał(a):Jak Wy chcecie pierwiastek kobiecy ściągnąć przy takiej jeździe?
Przecież wyraźnie napisano wyżej, że brak tego pierwiastka spowodował właśnie taką jazdę :-P
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#27
Ha, ha, ha. Obawiam się, że w temacie kobiecego pierwiastka będziecie gonić własny ogon :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#28
Ha, ha, ha. Obawiam się, że w temacie kobiecego pierwiastka będziecie gonić własny ogon :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
mariox napisał(a):Przecież wyraźnie napisano wyżej, że brak tego pierwiastka spowodował właśnie taką jazdę

Też tak myślę :-) chłopaki częściej się męczą jak jeżdżą z nimi kobiety, w niedziele musieli odpoczywać prawie na każdej górce ;-) jak nie ma kobiet ewolucja bierze górę, ot co :->
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości