Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy blueconnect można przekładać?
#1
Bo na rzetelną informację z BOA nie liczę (już mi bzdur kiedyś nagadali).
Szukam taniego abonamentu (jest taki za 12,50 netto/ 60 minut, taryfa biznes od 25.07.'12, ja b.mało dzwonię,a do żony,dzieci numer po 1gr.) i chcę mieć ciut neta w telefonie (mapy-gps, pogoda - max. ~10-40mb miesiecznie) ale czasem potrzebuję dostać się po necie do komputerów i wtedy chcę przełożyć kartę z telefonu do modemu (jaki Huawei E353 kupiony na aukcji/lub t-mobile (wtedy 24 miesiace) za stówę, stary laptop leży na wsi) i połączyć się po SSH lub NXclient (linux). Niby Nokia C5 ma wbudowany modem ale skonfigurowanie tego słabo widzę (system nie ten, albo kij wie czego nie działa, era też tam jakiś blokad nawsadzała).

Blueconnect z modemem jest za 15zl/500M (abonament) - no ale w tel. nie będzie neta (np. nawigacja)
Blueconnect w telefonie (biznes 39 - z ikonką komputera?*) jest za 32 netto/2G - za drogo/za dużo ale ...
* - no i właśnie, czy to można przełożyć z tel. do modemu USB i bedzie działać? O ile mi wiadomo "interent w telefonie" jest jakoś przez operatora poblokowany (nie działa jako modem), ten jest niby z ikoną komputera ale co to znaczy? że dużo czy że można do kompa?

A może wykupić sobie net do tel. 100M/ za 7 zł i dodatkowo bueconnect biznes 15 (15zl/500m) - razem 23 netto/500M+100M ?

A może coś da się kupić w innej sieci (internet na kartę) co nie trzeba doładowywać co miesiac - zakładam, że 8 miesięcy w roku mogę nie mieć potrzeby użycia tej karty.

Jak by nie patrzeć to chcą mnie orżnąć na niewykorzystanych usługach a ja mało korzystam.
Proszę o poradę, nie nie, wróć, od doradztwta jest podatek Smile, proszę o pomysły.

[edit] Dopatrzyłem się w regulaminie, BC 39 pisze: "w telefonie i jako modem".
Zastanawiam się nad kupnem Play online starter za 9 zeta + 2 doładowania na paragonie w kieszeni - ile takie doładowanie jest ważne do wykorzystania? Zaraz, a Play online też działa tylko w telefonie?

[edit2 by nie podnosić] Dzięki mariox, chyba to jest jednak najrozsądniej, kupić OF za 50 dych na 3 miesiące ważne i to będzie najtaniej.
Odpowiedz
#2
Spróbuj czegoś takiego, jak Orange Free na kartę.
Klik
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości