Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.07.2012, godz.8.20, PKP Główny Lublin
#11
I ja moze bym pojechala z Wami :-)
Odpowiedz
#12
Iron79 napisał(a):Wstępnie się pisze .. wąwozów jeszcze nie miałem okazji podziwiać ;-) . Coś wiadomo w jakiej części LBN wyskoczymy na powrocie ?


Wszystko wskazuje na to, że wjedziemy przez Węglinek, Jana Pawła II. Kto będzie chciał może wcześniej na Motycz, Lipniak

malutka napisał(a):I ja moze bym pojechala z Wami :-)

Zdaje się, że byłaś z nami na Pielgrzymce. Jak dałaś radę pod te góry to dasz radę i przez wąwozy. Tylko nie pamiętam jaki masz rower? Ale jeżeli nie jest to szosa to przejedziesz.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Już się cieszę na ten wyjazd. :-D
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#14
Zapisujcie trasę , róbcie zdjęcia bo z chęcią i ja bym ją przejechał , ale w innym terminie i w wersji ful rower, życzę udanej wyprawy .
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz
#15
Jadę z wami polubiłem kolej i jazdę w terenie czyli będzie wszystko czego mi potrzeba
:-D
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#16
Proponuję spotkać się przy kasach. (mozna wejść z rowerami) Może będą jakieś zniżki dla grup. O ile ktoś nie ma własnych zniżek.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jurku ja wsiadam już w Świdniku , upewnię się ..końcowy to Puławy-Miasto ?
Odpowiedz
#18
i ja się zamelduję na ustawce. Do zobaczenia.
Odpowiedz
#19
Iron79 napisał(a):Jurku ja wsiadam już w Świdniku , upewnię się ..końcowy to Puławy-Miasto ?

Tak, Puławy Miasto. Bo chyba stąd bedzie najbliżej do czarnego szlaku. (Lubelską w kierunku Ceglanej)
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#20
Jurek S napisał(a):Tak, Puławy Miasto. Bo chyba stąd bedzie najbliżej do czarnego szlaku. (Lubelską w kierunku Ceglanej)
Jeżeli wysiadacie na stacji Puławy Miasto to dojazd ulicami: Partyzantów, Wojska Polskiego, Gościńczyk, Skowieszyńska i Ceglana.
Wcześniej będzie stacja Puławy (tzw. Puławy drewniane :mrgreen: z rozsypującym się drewnianym budynkiem stacji) to wtedy rzeczywiście można dojechać ulicą Lubelską, można też skrótem przez ul Sosnową.
Przyjadę na ustawkę do Puław :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości