Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie
#41
Witajcie, wychodzi na to, że pierwszy mój post. Wczoraj było na prawdę spoko.
Trasa była ciekawa, a after party goniło after party. Była nawet część mechaniczna.

tu kilka zdjęć
http://flic.kr/ps/2haVvi

a tu trasa z endo.

http://www.endomondo.com/workouts/qXwUee-o7Sw

Radzik odczep się od mojego dzwonka. To jest jakiś wbudowany w system. Zmienię go w końcu.

dzięki wszystkim za spoko wieczór.
pozdr.
Odpowiedz
#42
Zazdraszczam :roll:
Fotki obejrzałam i żałuję, że mnie tam nie było. Może kiedyś uda mi się dołaczyć, tzn. mnie przygarniecie :oops:
Odpowiedz
#43
Dzięki za wspólna jazdę dawno nie było takiej ustawki oby takich więcej :-)
Nie wiedziałem gdzie jest ulica Wandy w Lublinie teraz już wiem Radzik mi pokazał :lol:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#44
I ja dziękuję Wandzie i całej licznej ekipie za prawdziwie rekreacyjny wieczór Smile do następnego razu!
Odpowiedz
#45
Niestety wczoraj zdarzył się też dość nieprzyjemny incydent, emocje wzięły górę i padło kilka gorzkich słów.. Mam nadzieję, że Krzysio i Sebek już się pogodzili i nadal będą kolegami..
Sebek, co widać na zdjęciach na moście w nocy, z premedytacją i czystą złośliwością zasłonił rower Krzysia..
Odpowiedz
#46
radzik napisał(a):Mam nadzieję, że Krzysio i Sebek już się pogodzili i nadal będą kolegami
Nie wybaczę mu tego do końca życia Cry
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#47
Pozostawiam to bez komentarza.
Odpowiedz
#48
Jeszcze ktoś pomyśli, że wy tak na poważnie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości