Strony (5):    1 2 3 4 5   
renania   01-08-2012, 23:30
#31
To była moja pierwsza, ale na pewno nie ostatnia ustawka Smile!!!! dotarłam do domu... Big Grin z mniejszymi i większymi przygodami Wink Wielkie podziękowania dla wszystkich za miłą wyprawę, a szczególne dla Wandy i jeszcze jednej koleżanki za słodkości Wink. Na koniec wielki ukłon w stronę kolegi, którego nick już zapomniałam ;P, a który cierpliwie znosił trudy mojego łańcucha i złożył go tak jak należy Smile...oraz dla wszystkich, którzy cierpliwie czekali Wink!
Do następnego razu Smile - mam nadzieję, że obejdzie się bez zerwanego łańcucha Tongue
Wanda   01-08-2012, 23:55
#32
Dzięki wszystkim za liczne przybycie. Jurkowi za GPS-owanie ;-) a wszystkim pozostałym za miłe towarzystwo i wspólną jazdę.
Grupie afterpartowej dzięki za szybki przejazd do maca - widok marioxa zamawiającego mcflurry - bezcenny :-D
Radzik Krzysiek i Adrian dzielnie przebili się ze mną przez księżycowe krajobrazy panujące na mojej ulicy i odstawili mnie pod samą bramę.(bałam się trochę, że Krzysiek porysuje sobie swój zawalaszczy rower bez bidonu ;-) )

Do następnego!
Wanda

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Seb   02-08-2012, 00:02
#33
Nie powiem nic nowego, co nie było powiedziane, było bardzo miło i przyjemnie.
Trasa i tereny bardzo fajne i ładne.

Bardzo mi miło, że miałem możliwość pomocy przy zerwanym, łańcuchu i udało się go złożyć tak jak należy (mój skuwacz poległ na placu boju :-P wziął się złamał), ale nie ufałbym tak do końca w moje możliwości, ale łańcuch powinien wytrzymać jeszcze trochę :-)

Dziekuję za ciekawie spędzony wieczór.

Track z trasy:
http://www.endomondo.com/workouts/ibPzoSzjKC0

Tymczasem trzeba czekać aż się zgłosi na forum 27 osób bo potem polecą bany za nie dotarcie do domu - Ósmy
Aga84   02-08-2012, 00:13
#34
no ładnie łańcuch zerwany no no aż strach pomyśleć co tam się działo ;-)
renania   02-08-2012, 00:13
#35
Seb napisał(a):Bardzo mi miło, że miałem możliwość pomocy przy zerwanym, łańcuchu i udało się go złożyć tak jak należy (mój skuwacz poległ na placu boju :-P wziął się złamał), ale nie ufałbym tak do końca w moje możliwości, ale łańcuch powinien wytrzymać jeszcze trochę :-)

I już wiem kim z forum był wybawca mojego łańcucha :mrgreen: . Jeszcze raz dzięki Wink! Zgodnie z obietnicą odwdzięczę się przy kolejnej ustawce Wink.
tkt   02-08-2012, 00:20
#36
Miło było :mrgreen: Wanda, kiedy kontynuacja? bo ciemności zmusiły nas do zakończenia ustawki.
Bez pośpiechu dotarłem dziewiąty.

"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
radzik   02-08-2012, 00:29
#37
wróciłem chwilę po północy więc wycieczka kilkudniowa :roll:
dzięki wszystkim za liczne przybycie i wspólne kręcenie, szczególnie Wandzie za zorganizowanie tego wszystkiego Smile
Pod koniec musiałem się od Was na chwilę odłączyć, bo jak to mówią "kto nie ma w głowie ten ma w nogach" i musiałem podlecieć do domu po świeczkę i szkiełka Undecided
Było sporo nowych osób, mam nadzieję, że jeszcze się gdzieś zobaczymySmile
u mnie dystans 66.39km
tempo rekreacyjne, nawet KrzysiekP dał radę :mrgreen: :roll:
W sumie to powinienem zacząć tego posta parafrazując klasyka "KrzysiekP jest fajny, ma fajny rower i fajnie jeździ" :roll: Po trochu to skradł show Wandzie dzisiaj:d
Było tyle jedzenia i słodkości, że ja na Wigilie tyle nie mam :roll:
Powinniśmy częściej robić ustawki do Maka, bo nie wszyscy ponoć potrafią z niego korzystać :mrgreen: :roll: Co ciekawe, razem z Krzyśkiem skosztowaliśmy pyszny napój z nowej oferty McDonalda :roll: Był smakowy :mrgreen: Moja sałateczka też była pyszna ;-)
Nigdy chyba nie zapomnę jak pięknie Krzysiek i Wanda prowadzili :!: chyba po raz pierwszy w życiu rowery przez przejście dla pieszych! Tak, prowadzili! na nóżkach a rower w łapce. Grunt to dobra motywacja :roll:
Następnie odwieźliśmy Wandę na te jej.. hm...jakby to powiedzieć.. pustkowie :roll: Krajobraz księżycowy to się do tego nie umywa.
Było też zdjęcie z Wanda, tą która nie chciała :roll:
Mam nadzieję, że kara dla nieposłusznego Adriana na komputer nie będzie zbyt długa, i wrzuci co niecoSmile A i niech zmieni dzwonek, bo ten jest taki hmm. sami wiecie.
Pochwały dla Seba, za to jak zgrabnie dokonał reparacji. Skromnie powiem, że to dzięki naszemu bacznemu nadzorowi :roll:
chciałem coś jeszcze na Marioxa napisać, ale zapomniałem i mu się upiekło :evil:

dzięki jeszcze raz za ciasteczka, cukierki, kręcenie, lodziki itp itd!
do następnego!

P.S. Wanda, literacki nobel jak się patrzy! dzięki! 8-) ;-)
P.S.2 kazali się szczerzyć to się szczerzę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-)

czyżby dziesiąty ? :mrgreen:
Pat   02-08-2012, 01:18
#38
Było przemiło :-D . No i ta frekwencja... Widać jest wola w narodzie na ultra-lajtowe babskie ustawki ;-)
gelos   02-08-2012, 02:38
#39
dzieki wszystkim za wspólne kręcenie Smile

Grzegorz
Patryk   02-08-2012, 08:08
#40
Odkopałem zielonego dinozaura i pierwszy raz w tym sezonie przyjechałem na góralu. :-P Rower kompletnie rozregulowany i zasyfiony. Przerzutki na każdym przełożeniu skakały wstyd. Teraz rower idzie w odstawkę znowu pewnie aż do grudnia. Fajny przejazd każdy to potwierdzi. Możnabyło sobie pogadać i miło spędzić czas.
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.