Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Środa_1 VIII_godz. 18_parking przy Skansenie
#1
Zapraszam na lajtową ustawkę terenową, w bardzo rekreacyjnym tempie - z tradycyjnym już słodkim akcentem ;-)

GPS-em będzie Jurek S., ale prędkości będę pilnować ja :mrgreen:
Na wszelki wypadek wziąć lampki.


Szczególne zaproszenie kieruję do dziewczyn - coś mało nas jeździ w tym sezonie, zatem czas wyjść z rowerowego podziemia :mrgreen:

Do zobaczenia!
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#2
podwijam kiecę i lecę :!:
Odpowiedz
#3
Planowany dystans (pętelka) do Jana Pawła II (Lukoil) to zaledwie 32 km. Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):Mam tylko nadzieję, że radzik wytrzyma ;-) to tempo.

Jak się zatrę to się w połowie dystansu odłączę, mam nadzieję, że to żaden wstyd :oops: Byłem już w aptece po Sudokrem, sprawdzę czy chłopaki nie oszukiwali o jego magicznych właściwościach :roll:

mam nadzieję, że Wanda będzie przyszykowana, bo zamierzam przyjechać na głodniaka :roll: :mrgreen:
Odpowiedz
#5
miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawię Wink
Odpowiedz
#6
mblbn napisał(a):miejsce mi bardzo odpowiada, więc raczej się pojawię Wink
Mnie to miejsce wybitnie nie odpowiada, lecz mimo to chyba też się pojawię Wink.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Ja to raczej nie mam wyjścia ;-) . Zachęcam Panie, które się wybierają, aby się ujawniły. Dodadzą tym samym odwagi innym Paniom, które się wahają. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Myślę, że to coś dla mnie Smile ujawniam, że wybieram się na 2 w życiu ustawkę RL Smile
Odpowiedz
#9
Jeśli w pracy mnie nie przytrzymają to zjawię się z ogromną przyjemnością... pod warunkiem, że znajdę ten parking ;-) :-P
Odpowiedz
#10
Widzę, że to działa :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości