Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PamaSport
#1
Wiecie co sie stało ze sklepem na rogu Zana i Kraśnickiej, byłem tam wczoraj i zastałem jedynie pusty lokal. Niby został przeniesiony na ul.Wojciechowską, ale jest tam tylko serwis w którym pan powiedział że sklep zostal zlikwidowany. Kryzys ich dopadł?
Odpowiedz
#2
Zebi napisał(a):Kryzys ich dopadł?
Kryzys i ceny z kosmosu
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Mają sklep drugi na ul. Braci Wieniawskich.
Ceny mają dziwne, ale swego czasu kupiłem tam kompletny strój, kask, buty, rękawice dostałem.
Kilkakrotnie sponsorowali nagrody w Alleycatach.
Odpowiedz
#4
No cóż szkoda, miałem blisko do nich, więc wpadałem tam zwykle gdy potrzebowałem jakieś drobiazgi typu dętka czy linki lub pancerze. Nigdy nie robiłem tam większych zakupów.
Odpowiedz
#5
ha, a ja u nich (na wieniawskich) skladalem rower Big Grin i jestem zadowolony i z obslugi i z ceny

inne pierdolki typu rekawiczki, detki itp ktore kupowalem rowniez byl tanie (nawet tansze niz allegro!)
Odpowiedz
#6
Ja dziś tam byłem na przeglądzie. Serwis czynny, a sklep dopiero rozkładają - chciałem się zaopatrzyć w jakieś spodenki, ale dopiero montowali stojaki.

A tak w ogóle to zajeżdżam na Zana - sklepu nie ma, żadnej kartki, nic. W końcu pytam jakichś chłopaków na rowerach czy nie wiedzą gdzie sklep przeniesiony, a oni: nie, a właściwie tak, na wojciechowską - i pokazują palcem mega dużą plandekę z informacją na płocie :lol:
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#7
To dobrze ze go gdzieś przenieśli, oceniam ich dobrze.
Maja konto na allegro na którym ceny są mniejsze niż w sklepie,
upatruje sobie co mi trzeba na allegro i po prostu jade i mówie ze na allegro to tyle kosztuje, to dają cene jak na aukcjach minus prowizja.
Odpowiedz
#8
ja też ich oceniam dobrze - u nich kupowałem w zeszłym roku rower i również znalazłem ich na Allegro. To co mi się spodobało to indywidualne podejście do klienta - zainteresowanie się nim.
Każdy człowiek ma prawo do życia, wolności oraz własności!
Odpowiedz
#9
ja również wczoraj szukałem ich nowej lokalizacji Wink
oceniam ich dobrze,zawsze dla stałych klientów jest rabat
Odpowiedz
#10
Ja również zostawię swoja pochlebną opinie na temat PAMA Sport :-) Jest fajna, uprzejma obsługa, która zawsze służy radą. Można negocjować ceny a to bardzo mi się podoba. Dodatkowo wczoraj miałem okazję zareklamować buty SPD bo miały wadę fabryczną, to nie pierwszy egzemplarz z tą samą usterką. Zwróciłem więc cały komplet buty wraz z kołkami i na podstawie paragonu i ważnej gwarancji dostałem zupełnie nowy komplet butów bez najmniejszego problemu. Tak więc sklep śmiało mogę polecić, bo już trochę gotówki u nich zostawiłem i wcale nie żałuję :->
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości