Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I Lubelski Zlot Rowerzystów 2012, 4-5 sieprnia 2012 FIRLEJ
#1
W imieniu Andrzeja - głównego organizatora Zlotu - zapraszamy do udziału:

Baza : Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Firleju, ul. Choiny 7.
Nocleg: w internacie i domkach 20pln (śpiwór) sala gimnastyczna 10pln (śpiwór i karimata) koniecznie dowód osobisty lub legitymacja szkolna(studencka).
Wyżywienie we własnym zakresie, dostęp do pryszniców, blisko kąpielisko, wieczorem ognisko. Pokoje w internacie 3 os. domki 3 i 4 os.
Prośba do kierowników grup o info o ilości uczestników na adres mail: <!-- e --><a href="mailto:a_boj@o2.pl">a_boj@o2.pl</a><!-- e -->

Tel. kontaktowy - Andrzej: 504 191 033
orientuj...
Odpowiedz
#2
A jakieś szczegóły będą, typu o której się zlot zaczyna, czy z Lbn jest jakiś wspólny wyjazd ? Czy wszystkie szczegóły już indywidualnie na telefon i emalię ?
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#3
z tego co wiem to Radio Lublin organizuje wyjazdSmile http://moje.radio.lublin.pl/05-08-2012-s...erowy.html
Odpowiedz
#4
Cytat:A jakieś szczegóły będą, typu o której się zlot zaczyna, czy z Lbn jest jakiś wspólny wyjazd ? Czy wszystkie szczegóły już indywidualnie na telefon i emalię ?
Niestety ja nie posiadam więcej szczegółów oprócz tego co dostaliśmy od Andrzeja mailem. Myślę, że trzeba kontaktować się bezpośrednio z organizatorem.
orientuj...
Odpowiedz
#5
Ja po tygodniowym pobycie w Firleju,dziś wróciłem do Lublina.
Przeorałem okolice Firleja rowerem w obrębie 50 km, także dojechałem i przyjechałem rowerem w obie strony.
Mój dzienny plan zajęć był następujący.
Od rana do 14stej rower, a wieczorem pływanie w jeziorze.
Także, ja się nie piszę, ale polecam, tym wszystkim, którzy się wachają. Zdzisław.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości