maximus   03-08-2012, 20:14
#1
wokół zalewu ze światełkami o 22 zajeżdzamy do parku ludowego tam odbywa się konwencja kuglarzy (od kilku dni) o tej godzinie jest pokaz kuglarzy specjalizujących się w sztuczkach z ogniem można wjechać rowerem mostkiem do parku ludowego i bezpośrednio na scenę, bezpłatne, jak ktoś już wcześniej widział taki występ to może nie zobaczyć nic nowego ale zawsze jest pretekst by się przejechać
radzik   03-08-2012, 20:55
#2
może się nie znam, ale chyba byłoby łatwiej, jakbyś ustawkę zorganizował trochę wcześniej niż na 16min przed jej rozpoczęciem :roll:
Lech   03-08-2012, 21:00
#3
radzik napisał(a):może się nie znam, ale chyba byłoby łatwiej, jakbyś ustawkę zorganizował trochę wcześniej niż na 16min przed jej rozpoczęciem :roll:
Oj, radzik może jeszcze zdążysz :mrgreen:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
radzik   03-08-2012, 21:01
#4
wiem, czepiam się Undecided teraz mi głupio :oops: kajam się :oops:

na wszelki wypadek włączam autoodświeżanie co 5sek, by już nic nie przegapić
shrederson   03-08-2012, 21:16
#5
trzeba było wcześniej napisać to bym nie wracał do domu tylko bym się zatrzymał przy lkjBig Grin
suchy   03-08-2012, 23:58
#6
radzik napisał(a):wiem, czepiam się Undecided teraz mi głupio :oops: kajam się :oops:

na wszelki wypadek włączam autoodświeżanie co 5sek, by już nic nie przegapić

Kolega jakiś strasznie wyrywny...

I w dodatku chyba nie zna terminu "ustawka na refleks"

Najważniejsze że jest możliwość przejażdżki i to w dodatku nocą.

Łukasz
maximus   04-08-2012, 00:13
#7
no i pojechałem, nikogo nie było to przebiegłem się jeszcze w lesie z rowerem nad zalewem, pogoda super, kuglarze byli, pokazali kilka nowych sztuczek, szczególnie fajny był występ w którym wybuchały fajerwerki a i tak można było posłuchać fajnych muzyczek generalnie fajnie ale w kupie byłoby lepiej
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.