mraugorzata   07-08-2012, 14:39
#1
Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile Pytam, bo chwilowo nie mam żadnej mapki szlaków rowerowych w okolicach Lublina i chyba zbyt szybko się jej nie dorobię, a mam chętkę się tamtędy przejechać jeszcze przed wyjazdem pod Augustów Wink Tylko lubię wiedzieć gdzie jadę, żeby mieć mniej więcej pojęcie którędy potem do domu jak się zgubię Wink
radzik   07-08-2012, 14:46
#2
albo pod skansen, albo do kazimierza :mrgreen: zalezy z której strony patrzeć :mrgreen:

sugerując się jednak treścią, piszesz że wracałaś z Radawca, więc szlak prowadzi do skansenuBig Grin
Lech   07-08-2012, 14:50
#3
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/index.php
;-)

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Jurek S   07-08-2012, 15:29
#4
To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
radzik   07-08-2012, 15:33
#5
Jurek S napisał(a):To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P

pierwszy! :mrgreen:

nigdy tą trasą nie jechałem, więc z chęcią się wybiorę :!:
jurasz   01-11-2012, 09:11
#6
mraugorzata napisał(a):Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile
hej! :-) Nie tylko Ty masz ten problem.
UMarszałkowski zmienił w kilku miejscach przebieg szlaku Lublin- Nałęczów- Kazimierz D.
Niestety, oznakowanie nadal jest partyzanckie (niezgodne z przepisami, zdrowym rozsądkiem, dobrymi praktykami), a dodatkowo w internecie, pomimo upływu kilku ładnych miesięcy (!) (sezon!) nadal nie ma właściwego przebiegu szlaku:
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/ ... ?pname=275
Z problemem zetknąłem się, gdy jesienią odnawiałem szlak po Gminie Konopnica. Nagle ni z tego ni z owego dołącza do niego szlak czerwony i gdzieś nagle znika. Powstały nowe węzły szlaków, ale drogowskazów nie uświadczysz. Partyzantka, prowizorka, nieprofesjonalizm.

Zapytałem (poczta elektroniczną) UMarszałkowski o nowy przebieg. Ku memu miłemu zaskoczeniu, po kilku dniach oddzwoniono. Poprosiłem o mapę. "Wyślemy" usłyszałem. I po kilku dniach miałem mapę. Ale jaką! Spodziewałem się jakiejś odbitki mapy z projektu, a tu pięknie wydana nowa wersja. Czemu jej na stronie nie ma???

Na stronie o szlaku rowerowym Gminy Konopnica znajdują się zaktualizowane jego schematy, na których jest również nowy, aktualny przebieg szlaku czerwonego; oczywiście jedynie w obrębie Gm. Konopnica.

Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.