Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czerwony szlak z miejscowości Szerokie
#1
Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile Pytam, bo chwilowo nie mam żadnej mapki szlaków rowerowych w okolicach Lublina i chyba zbyt szybko się jej nie dorobię, a mam chętkę się tamtędy przejechać jeszcze przed wyjazdem pod Augustów Wink Tylko lubię wiedzieć gdzie jadę, żeby mieć mniej więcej pojęcie którędy potem do domu jak się zgubię Wink
Odpowiedz
#2
albo pod skansen, albo do kazimierza :mrgreen: zalezy z której strony patrzeć :mrgreen:

sugerując się jednak treścią, piszesz że wracałaś z Radawca, więc szlak prowadzi do skansenuBig Grin
Odpowiedz
#3
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/index.php
;-)
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#4
To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):To napisz jak będziesz jechać, a zobaczysz ilu chętnych będzie się chciało zabrać :-P

pierwszy! :mrgreen:

nigdy tą trasą nie jechałem, więc z chęcią się wybiorę :!:
Odpowiedz
#6
mraugorzata napisał(a):Witam!
Wracając dzisiaj z Radawca na rowerze w miejscowości Szerokie zobaczyłam oznakowanie czerwonego szlaku rowerowego, które odbijało w prawo. Dokąd prowadzi ten szlak? Smile
hej! :-) Nie tylko Ty masz ten problem.
UMarszałkowski zmienił w kilku miejscach przebieg szlaku Lublin- Nałęczów- Kazimierz D.
Niestety, oznakowanie nadal jest partyzanckie (niezgodne z przepisami, zdrowym rozsądkiem, dobrymi praktykami), a dodatkowo w internecie, pomimo upływu kilku ładnych miesięcy (!) (sezon!) nadal nie ma właściwego przebiegu szlaku:
http://www.szlakirowerowe.lubelskie.pl/ ... ?pname=275
Z problemem zetknąłem się, gdy jesienią odnawiałem szlak po Gminie Konopnica. Nagle ni z tego ni z owego dołącza do niego szlak czerwony i gdzieś nagle znika. Powstały nowe węzły szlaków, ale drogowskazów nie uświadczysz. Partyzantka, prowizorka, nieprofesjonalizm.

Zapytałem (poczta elektroniczną) UMarszałkowski o nowy przebieg. Ku memu miłemu zaskoczeniu, po kilku dniach oddzwoniono. Poprosiłem o mapę. "Wyślemy" usłyszałem. I po kilku dniach miałem mapę. Ale jaką! Spodziewałem się jakiejś odbitki mapy z projektu, a tu pięknie wydana nowa wersja. Czemu jej na stronie nie ma???

Na stronie o szlaku rowerowym Gminy Konopnica znajdują się zaktualizowane jego schematy, na których jest również nowy, aktualny przebieg szlaku czerwonego; oczywiście jedynie w obrębie Gm. Konopnica.
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości