Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08, g.23:45, Łukoil JPII - Perseidy&Grill
#11
Radzik, świetny pomysł, który sam się broni przed wrzuceniem do kosza :-D . Ja, jako że nie lubię jechać tam i z powrotem tą samą drogą dojechałbym na ten punkt, o którym pisze mamun77 polno-leśnymi drogami (nasz standard fragmentem zielonego szlaku, a dalej skrajem lasu), a wrócił asfaltem. Ale nie wiem czy dam radę się wybrać więc pewnie jakoś tam dotrzecie. [/align]
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
no Panowie i Wando, serce rośnie jak czytam Wasze wpisySmile Wrzuciłem taki balon próbny, z nadzieją, że może chociaż komuś zechce się przeczytać (nie mówiąc o czynnym udziale), a tu widzę pełne zaangażowanieSmile Tak trzymać! Wymieniajmy się pomysłami/opiniami/poglądami i razem dojdziemy do jakiegoś konsensusuSmile

Pozdrawiam,
radzik
Odpowiedz
#13
Wstępnie się piszę
Konrad R.
Odpowiedz
#14
A może tak zamiast grilla… ognisko, tak dla ognia a nie koniecznie kiełbaski? :roll:
Odpowiedz
#15
SHIM AN_na napisał(a):A może tak zamiast grilla… ognisko, tak dla ognia a nie koniecznie kiełbaski? :roll:

według mnie jedno nie wyklucza drugiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#16
pomysł świetny Smile mimo, że nie mam pojęcia o jakich miejscowościach/terenach piszecie, to z chęcią się wybiorę... mam nadzieję, że nie zgubicie mnie po drodze w jakimś ciemnym lesie Tongue... aaa i postaram się żeby tym razem łańcuch mi wytrzymał Wink
Odpowiedz
#17
Jeśli mowa o 12/13 to wchodzę w to, dobę wcześniej niestety odpadam.

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
Hmm, a czy lubicie śpiewać? Jeśli będzie ognisko, mogłabym wziąć gitarę. Jeśli nie, nie było pytania ;-)
Odpowiedz
#19
Jak mi się zdaje, rozmawiamy mniej więcej o takiej trasie:
http://www.bikemap.net/route/1705339#la ... encyclemap
Odpowiedz
#20
slonko_k napisał(a):Hmm, a czy lubicie śpiewać? Jeśli będzie ognisko, mogłabym wziąć gitarę.
Uwielbiam, więc bierz tę gitarrrrrę Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości