Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
boisko na Marinie 12.08 godz.16:00
#1
Witam
A może zagramy meczyk w piłkę nożną, na boisku , przy Marinie nad zalewem?
Piłkę jakąś mam i wziąłbym ją .
Nie wiem czy to boisko jest dla każdego i czy nie będzie zajęte.
Przyjeżdżam na tą chwilę rowerem. (Stary most Kalina-15:00)
Przy braku wpisów ...
Odpowiedz
#2
z uwagi na fakt, że jestem asportowy i kaleczę każdy sport, pewnie przyjadę popatrzećSmile
boisko należało (a raczej wynajmowali) kiedyś do Graf Mariny, tzn tam kopali mecze. Jako, że lubelska Bklasa zaczyna rozgrywki we wrześniu pewnie, to boisko będzie wolne. Chyba, że będzie jakiś psi konkurs to w jednym narożniku będą psy skakały. A będziecie grać na stare czy na nowe? Będą napalane? 3rogi= karny? sufit= gol?
Odpowiedz
#3
Temat do przyjęcia z mojej strony.Chętnie pobiegam za skórką nie tylko tą z BANANA.Rezerwuje sobie termin na grę.Potwierdzę w piątek,liczę na dużą frekwencję graczy.Będzie się działo.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#4
Oj Panowie, to nie lepiej w polo rowerowe pograć? :-P Wszystko gotowe - mamy zapasowe kijki i spotykamy się przynajmniej raz w tygodniu.
Odpowiedz
#5
maYkel napisał(a):Oj Panowie, to nie lepiej w polo rowerowe pograć?
pewnie i lepiej, ale we Włoszczowej na IV LPR ,pokopaliśmy trochę (dla jaj) i nie było dość. Może zbierze się ekipa i uda się rozegrać"towarzyskie" spotkanie .
Odpowiedz
#6
Mam nadzieję, że idea wypali i pokopię z Wami następnym razem, bo w niedzielę jadę na maraton. Sprawdźcie wcześniej nawierzchnię, bo boisko może być zaminowane Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Postaram się dotrzeć :mrgreen: i razem z radzikiem będę wam kibicował ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#8
Coś nas mało na meczyk?
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#9
Trzeba wierzyć...
Odpowiedz
#10
WIARA SIŁA MĘSTWO........
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości