Strony (3):    1 2 3
Chasdiel   09-08-2012, 23:10
#21
Całkiem sympatycznie było. U mnie wyszło od domu licząc 42km. Oby więcej takich (no, moze z mniejsza ilościa postojów ;-), ale rozumiem, że nei każdy ma kondycję - liczą się też chęci i determinacja)
radzik   09-08-2012, 23:18
#22
Chasdiel napisał(a):ale rozumiem, że nei każdy ma kondycję - liczą się też chęci i determinacja)

cały czas to KrzysiowiP powtarzam, by się nie załamywał i nie zniechęcał. Jeszcze parę razy się z nami na ustawkę wybierze, to i kondycja sama przyjdzie :roll:
jozi   10-08-2012, 08:18
#23
Było super sympatycznie, wiele się działo, ale niestety wydarzył się też incydent nieprzyjemny, który poruszył cześć uczestników ustawki. ;-)
Jeden z naszych kolegów wybrał sobie miejsce w celu "podlania drzewka" w niedalekiej odległości od kościoła i to na oczach pracującej w ogrodzie zakonnicy Confusedhock: (mimo, że na trasie było bardzo dużo innych sprzyjających miejsc). :mrgreen:

Być może sprawa ma drugie dno ponieważ sam słyszałem jak mówił że potrafi załatwić pogodę... :-P
W każdym razie pogoda była idealnie rowerowa.
Lech   10-08-2012, 08:31
#24
jozi napisał(a):...od kościoła
kościół to byłby pikuś, tam jest klasztor karmelitek bosych Confusedhock: więc pogoda na następnej ustawce pod dużym znakiem zapytania :mrgreen:

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
KrzysiekP   10-08-2012, 09:29
#25
radzik napisał(a):cały czas to KrzysiowiP powtarzam, by się nie załamywał i nie zniechęcał. Jeszcze parę razy się z nami na ustawkę wybierze, to i kondycja sama przyjdzie

ja niestety nie mogę osiągnąć zamierzonego celu muszę więcej trenować :-|

Dzięki za wspólna jazdę i chrzest mojego roweru w krowich plackach niesamowite przeżycie :-)

"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Eddy94   10-08-2012, 20:10
#26
A będą podobne wypady po 13 sierpnia bo wtedy wracam z zagranicy i z checia bym pojezdzil z wami w jakies dluzsze trasy...Smile
radzik   10-08-2012, 20:12
#27
wydaje mi się że już nie, ale to po powrocie zajrzyj i sam się przekonasz :roll:
Jurek S   10-08-2012, 21:23
#28
radzik napisał(a):wydaje mi się że już nie, ale to po powrocie zajrzyj i sam się przekonasz :roll:

Wydaje mi sie, że radzik ma coś do powiedzenia na każdy temat :lol: .














.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.