Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TBU_Tajna Babska Ustawka_09_08_2012
#11
Nie no. To była moja radosna twórczośc coby podkreślić dramaturgię tego wydarzenia i sprzeciw męskiej części forum wobec tajnych ustawek;-)
Odpowiedz
#12
Cytat:Tajna Babska Ustawka
A jaka tam ona tajna? Toż Jurek pisał wcześniej na forum, że jakaś konspiracje się odbywa po babskiej stronie. Jeśli tajna, to można by odtajnić, po 5, 10, 15, 25, 50 latach...ale tak od razu po ustawce? :lol:
Jedynie czego żal to jak widzę te słodycze Confusedhock: , na takiej rekreacji chyba jeszcze nie byłem.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#13
Wanda napisał(a):Jeśli Jerzy użył słów "nikczemny" i "niedobry" to temu komuś z pewnością zrobiło się teraz przykro :roll:

Wando, jak mogłaś tak pomyśleć Cry
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Ja tę ustawkę zdekonspirowałem wracając do domu ok 21 na filaretów na wysokości kładki zobaczyłem Wandę która krzyczała "cześć Krzysiek" od razu wiedziałam że to TBU :lol:
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#15
KrzysiekP napisał(a):21 na filaretów na wysokości kładki zobaczyłem Wandę która krzyczała "cześć Krzysiek" od razu wiedziałam że to TBU

To już było po TBU :mrgreen:
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#16
Wanda napisał(a):To już było po TBU
do póki jedziesz trawa - przynajmniej dla mnie :-D
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości