Strony (2): 1 2   
Monika   09-08-2012, 21:46
#1
Wreszcie...Tajna Babska Ustawka :mrgreen:

Dzięki dziewczyny za miły wieczór!!! :-> :-> :->

TBU w obiektywie

orientuj...
Wanda   09-08-2012, 21:50
#2
Wreszcie :mrgreen:

Dzięki! Było miło, lajtowo, babsko i słodko. Momenty mrożące krew w żyłach też się zdarzały :-D swój wyjazd zakończyłam bliskim spotkaniem z biegaczem, który wyłonił się niespodziewanie zza zakrętu :-)

Do następnego!

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
KASIA   09-08-2012, 21:51
#3
Dzięki Monia! Czekamy na kolejne Smile
radzik   09-08-2012, 21:54
#4
Wanda napisał(a):swój wyjazd zakończyłam bliskim spotkaniem z biegaczem

Wanda, tyle razy Ci powtarzałem, że jeździmy po czerwonym.. :roll:
Wanda   09-08-2012, 21:57
#5
radzik napisał(a):Wanda, tyle razy Ci powtarzałem, że jeździmy po czerwonym..


hmmm....to już nie było na ścieżce, nie było czerwonego :mrgreen: on się wyłonił zza krzaka Big GrinBig Grin

poza tym.....zamiast powiedzieć....oooo jak ja wam zazdroszczę takie pyszne ciacho, jakie Wy jesteście fajne i jak fajnie jeździcie na rowerze..... to Ty wypominki jakieś urządzasz :-P

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Jurek S   09-08-2012, 22:08
#6
Wanda napisał(a):(...)

poza tym.....zamiast powiedzieć....oooo jak ja wam zazdroszczę takie pyszne ciacho, jakie Wy jesteście fajne i jak fajnie jeździcie na rowerze..... to Ty wypominki jakieś urządzasz :-P

No nie wiem, nie wiem :-> . A tak w ogóle to miało być pyszne ciacho czy pyszne ciacha? ;-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Wanda   09-08-2012, 22:11
#7
Jurek S napisał(a):A tak w ogóle to miało być pyszne ciacho czy pyszne ciacha?

A to już jest nasza słodka tajemnica :-D :-D :-D

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Aga84   09-08-2012, 22:26
#8
Wielkie dzięki Dziewczęta, czekam na następne edycje :mrgreen:
Chasdiel   09-08-2012, 22:37
#9
Ah..to dlatego Jurek mówił, że mu ktoś okropnie nikczemny i niedobry zabronił wstawiać dziś ustawkę w dział dla kobiet. :-D
Znaczy nie to, że sie skarżył. Trochę płakał, ale mu przeszło. ;-) Tak czy siak..wstydźcie się! :-P
Wanda   09-08-2012, 22:42
#10
Jeśli Jerzy użył słów "nikczemny" i "niedobry" to temu komuś z pewnością zrobiło się teraz przykro :roll:

Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Strony (2): 1 2   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.