Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08 g9 Próba pobicia osobistego rekordu 180 km. Pomożecie?
#1
W niedzielę będę starał się pobić własny rekord w ilości przejechanych km. Poluję na 180! Chcę wyjechać z Niemiec do Lublina dalej w stronę Kraśnika by później udać się w kierunku Kazimierza. Z Kazimierza do Nałęczowa następnie odbijam na Garbów a dalejna Niemce. Zapraszam chętnych do pokonania tak zacnego dystansuSmile
Miejsce spotkania ustalę z uczestnikami którzy się zgłoszą. Godzina spotkania w Lublinie 9:00

POMOŻECIE? Big Grin
Odpowiedz
#2
nie sprawdzając na mapie, wyjdzie Ci ponad 200Tongue

btw wrzuc to w "wycieczki długodystansowe" raczejSmile

a i gorąco polecam tę trasę wszystkim chętnym, szczególnie od Kraśnika do Kazimierza! super szybka trasaSmile

sprawdziłem prognozę i radzę Ci odwrócić trasę jeśli nic się nie zmieni, tzn jechać z Kazimierza do KraśnikaSmile ma wiać z północy i nie wiem czy chcesz się trzepać 106km cały czas centralnie pod wiatr zważywszy, że jednak trochę tych km chcesz zrobićSmile

nie wiem jak jeździsz, ale godzina 9.00 to dość późnoSmile radzę wziąć lampkiSmile

widzę, że Grzesiek w Ciebie nie wierzy i wsadził Cię w "kilkudniowe" :roll:
Odpowiedz
#3
Dużo cennych rad mi napisałeś Dziękuje. Co do ilości km posiłkowałem się lokalizatorami internetowymi wiadomo ze trzeba dodać z 15 km na nieprzewidziane dojazdy. Masz rację 9 to zdecydowanie za późno więc zmienię godzinę na 8. Co do wiatru może się on jeszcze zmienić wiec ostateczny kierunek podam w sobotę po południu.
Odpowiedz
#4
Dobrze sprawdź radzik na mapie Smile, wychodzi prawie 179,6km. Oczywiście jezeli będzie chciał gdzieś zbaczać to i 250 można zrobić. Wyjazd do grupy długodystnsowych więc zaraz tam się znajdzie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Jurek S napisał(a):Dobrze sprawdź radzik na mapie Smile

Ale ze mnie gapa! :oops: Odwrotnie trzymałem mapę ;-) Przepraszam :oops:
Odpowiedz
#6
Marcin, jadę z Tobą, ale bez 200 km do domu nie wracasz :-D
Tylko zamów dobrą pogodę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
a zdążymy na Perseidy (jeśli wogóle będą z 12 na 13 w nocy?) Big GrinBig GrinBig Grin???
Odpowiedz
#8
shrederson napisał(a):a zdążymy na Perseidy (jeśli wogóle będą z 12 na 13 w nocy?) Big GrinBig GrinBig Grin???

Planuje powrót na godzinę 18 +- 30 min.


Paul wiedziałem ze mogę na Ciebie liczyćSmile
Zastanawiam się jaki kierunek wybrać? czy najpierw na Kraśnik następnie Kazimierz i do domu czy zamienić kierunek jazdy... Proszę o podpowiedz bardziej doświadczonych. Po ustaleniu kierunku ustalimy godzinę i miejsce spotkania.
Odpowiedz
#9
Kierunek jazdy jest ok. Ale czas powrotu to zbyt optymistycznie zaplanowałeś, chyba, że wyjeżdżamy bladym świtem :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Oficjalnie: godzina ustawki 8:00 miejsce: rondo na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II Krochmalna Diamentowa. Kierunek Kraśnik, Kazimierz ----->
Do zobaczenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości