Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.08 Kazimierz Dolny
#1
Proponuję wyjazd do Kazimierza w sobotę 08 sierpnia. Ustawka LKJ, godz. 10.00. Pojedziemy przez Stary Las, Stasin, Palikije, Wojciechów, Wąwolnicę, (ominiemy Nałęczów) a dalej szlakiem. Powrót? Zobaczymy. Żeby nie wracać tą samą drogą mam ciekawą trasę przez wąwozy Kazimierskie, Klementowice, Bronice itd.
Zaraz sprawdzę ile to jest km
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Nie da rady w niedziele?
Odpowiedz
#3
gr0ndi napisał(a):Nie da rady w niedziele?

Widzisz, ten wypad to cały dzień. Niektórzy chcą zjeść świąteczny obiad, może wybrac się na spacer z rodzinką, a i nie ukrywam też chciałbym wybrać się do kościółka.
W niedzielę zazwyczaj robimy takie poobiednie wypady.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Cytat:Widzisz, ten wypad to cały dzień. Niektórzy chcą zjeść świąteczny obiad, może wybrac się na spacer z rodzinką, a i nie ukrywam też chciałbym wybrać się do kościółka.
W niedzielę zazwyczaj robimy takie poobiednie wypady.

Popieram, to w pewnym stopniu także wpływało na moją decyzje o niedzielnym wypadzie... co innego przejechać się godzinę dwie a nawet trzy ale nie cały dzień, a poza tym służba... to wyższy priorytet :mrgreen: Jeśli nie będę miał zajęcia w sobotę przyjadę ;-)

pozdrower
Odpowiedz
#5
jak pech to pech... akurat jak wyjeżdżam na podlasie :-( a jestem bardzo chętny na Kazimierz
może następnym razem
Odpowiedz
#6
Fajnie że jest już konkretny temat odnośnie tego wyjazdu bo się zrobił bałagan odnośnie jutrzejszego wyjazdu do Nałęczowa... ;-)


Prawdopodobnie będę jeśli mi nic nie wypadnie w sobotę...bo niedziele miałbym na bank wolną.... ;-)
Kobieta... zwodniczy demon w masce anioła tańcząc odbiera mi rozsądek...
[Obrazek: chill.jpg]
Odpowiedz
#7
Jedziemy, jedziemy oczywiście :-D !!!
Odpowiedz
#8
Jestem tutaj od niedawna. Chętnie bym się z Wami wybrał do Kazimierza. Chciałbym tylko zapytać jaki dystans orientacyjnie jest do pokonania, z jaką średnią prędkością i na czym jeździcie? MTB/szosa?
Odpowiedz
#9
vadit, MTB, ATB czy co tam jeszcze jest :-) szoszówką... hehe to raczej nikt nie będzie jechał
Odpowiedz
#10
vadit napisał(a):Jestem tutaj od niedawna. Chętnie bym się z Wami wybrał do Kazimierza. Chciałbym tylko zapytać jaki dystans orientacyjnie jest do pokonania, z jaką średnią prędkością i na czym jeździcie? MTB/szosa?

No jakby nie liczyć pętelka od lkj do lkj to 115km. Z tymi prędkościami to jest różnie ;-) . Na pewno nie zostawimy Cię na trasie. Trasa terenowo-szosowa więc co do roweru jasność :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości