Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NIEAKTUALNE]Continental Race King 26x2.2 drut
#1
OPONY SPRZEDANE

Witam,
Mam do sprzedania dwie opony Continental Race King 26x2.2 w wersji drutowej.

Opon chyba nie trzeba zachwalać. Race King to jeden z czterech model Continentala przeznaczony do XC i maratonu. Irina Kalentieva dwukrotnie zdobyła Mistrzostwo Świata na tych oponach, a także wiele razy stawała na najwyższym stopniu podium Pucharu Świata, jadąc właśnie na tych gumach, często nawet w mokrych i błotnistych warunkach.
Opony mają bardzo niskie opory toczenia, doskonale sprawują się w naszych warunkach zarówno na szosie jaki i w terenie

Opony mają przejechane 22km, są w stanie idealnym.
Waga realna: 640g i 630gram
Na allegro jedna sztuka z przesyłką kosztuje 58zł, w sklepach w Lublinie można je kupić za 57zł. Biorąc pod uwagę, że na oponkach przejechałem ogromną ilość kilometrów proponuję rewelacyjną cenę 80 złotych za komplet!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
michalbrodowski napisał(a):Opony mają bardzo niskie opory toczenia, doskonale sprawują się w naszych warunkach zarówno na szosie jaki i w terenie

Potwierdzam! Michał chwalił mi te oponki po pierwszym teście w terenie! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#3
ja mam wersję 2,0 i utrzymanie 30km/h to nie jest problem na tych oponkach. Śnieg tez ładnie "gryzą" :mrgreen:
Odpowiedz
#4
Michał, a sprawdzałeś jak one idą w lekkim błocie do przodu?
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Zwirek napisał(a):Michał, a sprawdzałeś jak one idą w lekkim błocie do przodu?

w lekkim błocie troche zwalniają - to wiadomo, ale przyczepność jest ok, przynajmniej na wersji 2.2
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości