Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
400 km 23.09.2012 godz.3:33 Tesco
#31
Cytat:BADEVIL: Po to abyś wywalił do kosza te kilka zbędnych postów Idea
Aha, no to przywrocę je wobec tego. Pozdro.[/b]
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Napisałem co mam na stanie,nigdy nie jechałem tyle km.Dobre rady nie są złe.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#33
Marcin jak pisał Artur ,ja biorę na zmianę ze 2 pary koszulek, rękawki ,nogawki, SUDOKREM, rękawiczki długie , kurtkę od deszczu, gotówkę, zapas batonów, o bananach nie wspomnę byś nie powiedział ,że się nabijam.
Jadę z torbą na tylnym bagażniku.
Pomyśl o piątku 14.09
Odpowiedz
#34
Ja biorę to samo co Andrzej,ale torbę mam z przodu.Dla mnie wygodniej tak jechać nie wplącze się w koło 8-)W piątek praca,dzięki za doping.O nabijaniu zapomnij,ja będę tym co się nabija aż się zarumienisz :oops:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#35
Wczorajszy zwiad do Łukowa i Międzyrzeca Podlaskiego w celu znalezienia lokalu z niezłym jedzeniem zakończył się fiaskiem. Jak jest przyzwoite żarcie to lokal zamknięty w niedziele, a w tych otwartych menu jest mało kolarskie.
Namierzyłem coś w Radzyniu Podlaskim, wkrótce zrobię tam wycieczkę. Możliwe, że zmienimy trochę trasę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#36
Może pojedziemy w garniturach to menu będzie odpowiednie?Niedziela poprawiny po weselu pewnie.Następna ćwiartka zaliczona będzie tak czy tak i o to chodzi przecież. :lol:
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#37
Zjemy coś ciepłego w barze Relax w Radzyniu Podlaskim, więc zmieniłem trasę przejazdu:
http://www.bikemap.net/route/1844462#la ... ts_terrain
A wcześniej na rozgrzewkę gorąca kawa lub herbata na stacjach Orlenu w Dęblinie i w Garwolinie.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#38
Panowie wielki szacunek dla Was za to co chcecie zrobić i na pewno zrobicieSmile
życzę Wam powodzenia, wiatru w plecy, ciśnienia w oponach.

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!!
Bądź swoim własnym bohaterem!
Odpowiedz
#39
Podbijam temat! Jeżeli ktoś będzie miał do pożyczenia dętkę szosową, tak w razie czego. Byłbym wdzięczny, zobaczyłem że, nie posiadam żadnej :/
Na 99% przyjadę. Dam znać do 20.00
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#40
Dzięki Marcin Smile

Przypominam że, spotykamy się pod Tesco, wejście od strony Galerii Orkana.
Odjazd punktualnie o godz. 3:33. Kto się spóźni będzie nas gonić, lepiej dobrze nastawcie budziki Smile

Kilka godzin będziemy jechać z włączonym oświetleniem, więc mocno migające lampki tylne proszę, w miarę możliwości, skierować lekko dół, aby za bardzo po oczach nie dawały.

Iwo kombinuj dętkę i przyjeżdżaj Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości