Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.08.2012; g.11.00, Spotkanie Zachód - Wschód na
#1
już jutro zaczyna się Jarmark Jagielloński w Lublinie. w tej imprezie aktywnie uczestniczy również "Rowerowy Lublin". współpracujemy ze stowarzyszeniem Unia Szlaków Zachód-Wschód przy organizacji "Spotkania Zachód - Wschód na rowerach".

Opis wydarzenia, przygotowany przez Unię Szlaków:

Kontynuujemy akcję, której celem jest popularyzacja turystyki rowerowej na "Szlaku Jagiellońskim". W ubiegłym roku dojechaliśmy w pobliże kościoła pw. św. Marcina nad Zalewem Zemborzyckim, usytuowanego przy trakcie krakowskim. Tym razem zajmiemy się poszukiwaniem traktów wileńskich, zarówno w wersji brzeskiej, jak i grodzieńskiej. Skorzystamy znów m.in. ze ścieżki pieszo-rowerowej, ale na innym odcinku. Oferta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich z uprawnionymi opiekunami. Przed startem prowadzona będzie obowiązkowa rejestracja uczestników.
Organizatorzy:
Unia Szlaków „Zachód – Wschód” (program merytoryczny)
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" (organizacja przejazdu)


Przy okazji mam pytanie - prośbę. Kto z Was może pomóc w zabezpieczeniu przejazdu, pojawiając się na miejscu, przynajmniej 15 minut wcześniej (czyli o 10.45), w kamizelce odblaskowej?

Zapraszamy.
Odpowiedz
#2
Jadę Smile Będę wcześniej
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
i ja też będę
Odpowiedz
#4
Zgłaszam sięSmile
Odpowiedz
#5
Wycieczka była fajna ale ten pan w białej koszuli co przesunął pomnik o 30m był the best


pozdrawiam all...
Odpowiedz
#6
Dzięki, dzięki Smile Przyjemny wyjazd.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości