Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.08.2011, godz. 15, LKJ
#51
Dziękuję wszystkim za przemiłe towarzystwo i atrakcyjne sobotnie popołudnie.A szlak żółty rewelacyjny,całe szczęście nie był zbyt długi. :shock: :-D
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#52
Dzięki serdeczne za wspólnie spędzone radosne chwile. Chyba termin ustawki był bardzo dobrze przemyślany, bo liczba uczestników imponująca. Super jeździ się w takiej grupie. Jeszcze mam w uszach dźwięk wolnobiegów ;-)
Pierwszy raz wypuściłem się w tym kierunku. Przyjemna trasa, najbardziej ucieszył mnie „łagodny” odcinek w lesie :mrgreen: wymagający ale jakże malowniczy.

Do następnego !
Odpowiedz
#53
Ja również dziękuję, dawno już nie jeździłem z RL.
Wywołany do/na tablicy wrzucam link do trasy (niestety w Dąbrowie bateria się wyczerpała i trasa do końca niezarejestrowana).
TRASA
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#54
Ja również dziękuję za mile spędzone popołudnie oraz wieczór w nieco mniejszym towarzystwie. ;-)
Jakub.P napisał(a):Dzięki też grupie (5 osób) za odwiedzenie Jarmarku Jagielońskiego. Doszli, nie doszli oto jest pytanie?
Doszliśmy, doszliśmy. :-D Musieliśmy tylko uciekać z Księżycowej koło 21:30, bo lokal bardzo szybko zamykali, ale pizza została szybko zjedzona. ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości