Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18.08.2011, godz. 15, LKJ
#1
Wygląda na to, że nie tylko prognozy pogodowe się poprawiają więc wybieram się na popołudniową przejażdżkę w okolice Kielczewic. Trasa terenowo-szosowa, dyst. ok 60km. Dla formalności dodam, że tak jak ostatnie wyjazdy i ten zdecydowanie rekreacyjny. Na wszelki wypadek można wziąć lampki.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jadę Smile
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#3
Chętnie dołączę.
Odpowiedz
#4
Jurku a będziemy koło Zalewu jechać? Jaka trasa mniej więcej?
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#5
ja również chętnie dołączę
Odpowiedz
#6
Jakub.P napisał(a):Jurku a będziemy koło Zalewu jechać? Jaka trasa mniej więcej?

Kuba, pojedziemy DDR wzdłuż zalewu, Krężnica, a później improwizacje :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
całkiem możliwe,iż będę mógł pojechać z Wami. Dołączę pewnie w trakcie bo będę pewnie w okolicach Niedrzwicy rowerem i tak.

pozdrawiam.
Odpowiedz
#8
To ja nad Zalewem dołączę przy Tamie jeśli można.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#9
Jakub.P napisał(a):To ja nad Zalewem dołączę przy Tamie jeśli można.

Można dołączać się gdzie kto chce, ale trasę gwarantuję do Krężnicy, a dalej tak jak pisałem pojedziemy trochę na wyczucie ;-) przez Bartoszówkę, Krebsówkę, Mariankę, Kajetanówkę itd
Wygląda na to, że pogoda na rower będzie indywidualna.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
Chyba i ja się w końcu skuszę :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości