Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19.08.2012, godz. 17.00, LKJ
#1
Na lody do Zemborzyc. Tak jakoś mnie naszło w porze poobiedniej :-D Wrócimy przez Stary Gaj. I tyle, totalna rekreacja.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Ha! Będę Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Trzeci :!:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#4
Kurcze, ja akurat wróciłam z rekreacyjnej wycieczki rowerowej na działkę, a jakbym posiedziała w domu ciut dłużej, to może bym się z Wami załapała :/
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
I tak to miało wyglądać: lodzik pod gruszą (a może to śliwa), trochę gadu-gadu, a na koniec Stary Gaj z przeszkodami wg Grzegorza. Było nas czworo bo dołączyła jeszcze Wanda, która zapowiada, ze musi odpocząć od roweru Cry (Co ze słodkimi ustawkami?)
Dzięki :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Dzięki! Za miłe towarzystwo, fajną traskę Smile

Jurek S napisał(a):Wanda, która zapowiada, ze musi odpocząć od roweru (Co ze słodkimi ustawkami?)

Miałam na myśli kilkudniowy odpoczynek na szybką regenerację articulatio genus :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A słodkie ustawki - się zobaczy kiedy przyjdzie wena na ciasteczka ;-)
Nigdy nie jest za późno, aby szukać Nowego Świata, naszym celem jest żeglować poza zachód słońca i kąpielisko wszystkich gwiazd zachodnich...
Odpowiedz
#7
jakbym wiedział wcześniej to bym się przejechał, ale akurat robiłem tour de lasy kozłowieckie ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości