Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kross Level A2 2012
#11
Dzisiaj zamontowałem długo oczekiwanego Epicona Big Grin.

[Obrazek: DSC01309.jpg]

[Obrazek: DSC01311.jpg]

[Obrazek: DSC01312.jpg]

[Obrazek: DSC01321.jpg]

[Obrazek: DSC01333.jpg]

Następne poważne ulepszenie jakie planuje to nowe koła. Ale ta wymiana dopiero w wakacje.
Odpowiedz
#12
Nie myślałeś o ciemnym EPICONie??
Biały troszkę się nie zgrywa wg Mnie Big Grin
Odpowiedz
#13
Myślałem, ale taka kombinacja też mi się podoba. Z czarnym byłoby smutno.
Odpowiedz
#14
Właśnie biały amorek pięknie się komponuje z innymi białymi elementami, nic tylko pogratulować i pozazdrościć :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#15
Ile zapłaciłeś za piastę slx?
Odpowiedz
#16
Z piastą to była śmieszna sytuacja, bo zamówiłem na bikestacja.pl piastę M595 za 50zł, ale że jej nie mieli to w tej samej cenie przysłali mi SLX-a.
Odpowiedz
#17
Rower wczoraj dostał nowe opony Continental Race King 2.2 drut, a dzisiaj licznik Sigma 1009.

[Obrazek: DSC01517.jpg]
[Obrazek: DSC01538.jpg]
[Obrazek: DSC01532.jpg]
[Obrazek: DSC01526.jpg]
[Obrazek: DSC-0029.jpg]
[Obrazek: DSC01540.jpg]
Odpowiedz
#18
witam! a czy zmiana piasty w kolach sie oplaca? czy lepiej kupic nowe kola bo chcialbym zmienic hamulce z V-bekow na hydrauliki i nie wiem czy to ma sens, wiem ze sporo bedzie to kosztowac ale juz mam pieniazki na to przeznaczone. I ile kosztuje zmiana piast, gdzie takie cos mozna zrobic? pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#19
Wszystko zależy od budżetu. Ja wtedy za dużo kasy nie miałem więc wymieniłem tylko piastę. Jeżeli masz kasę na dwa koła np. tanie mt15 i na komplet hydraulików, to lepiej koła wymienić niż same piast. Jeżeli chodzi o sam koszt przeplecenia piasty to wynosi 50zł. Mi piastę zmienili w inżynierii rowerowej.
Odpowiedz
#20
a 50zl to za przeplecenie jednej piasty czy dwoch?? wlasnie zastanawiam sie nad tymi kolami http://allegro.pl/komplet-kol-26-wh-mt1 ... 03643.html tylko nie wiem czy opona 2.10 albo 2.25 wejdzie na te kolo:/ ( nie jestem az tak bardzo doswiadczony w tym temacie , [shadow=red]wymacz[/shadow]Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości