Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kross Level A2 2012
#21
Za jedną 50zł. Na te koła bez problemu wchodzą RK 2.2. A jak z szerszymi to nie wiem.
Odpowiedz
#22
Na twoim miejscu doinwestowałbym w koła i kupił w wadze ok 1600-1700g , zakup na długie lata ..mocno inwestujesz w rower i to fajnie, ale z czasem dojdziesz do wniosku że być może masz je ciężkie (masa rotowana, poczytaj..)jak ci nie zależy na wadze, to możesz i brać mt15
Odpowiedz
#23
@Iron79 jeżeli ten post był skierowany do mnie to od razu mówię, że ja tych MT15 nie kupuje. Tylko Buniakowi proponowałem. U mnie koła pójdą do wymiany dopiero pod koniec wakacji. Będę celował w 1500-1600g.
Odpowiedz
#24
A sorki mac1ej , goście w domu, dwa głębsze i tak mi się posta napisało, ten przedział wagowy to już konkret kółka
Odpowiedz
#25
Nic się nie stało Wink
Odpowiedz
#26
mi nie zalezy na wadze bracie, ale oczywiscie zeby nie byly za ciezkie. Nie skacze ani nie jezdze po jakis ciezkich trasach typu zjazdy w lesie po kamieniach czy tam gorach. ja bardziej rekreacyjnie ale czasem tez lubie troszke poszalec Smile pozdrawiam
Odpowiedz
#27
http://www.probikes.pl/index.php?item=270 do tych pedalkow trzeba jakies specjalne buty miec? jak one dzialaja? moze mi ktos wytlumaczyc? bylbym bardzo wdziecznySmile :mrgreen:
Odpowiedz
#28
Buniak napisał(a):do tych pedalkow trzeba jakies specjalne buty miec? jak one dzialaja? moze mi ktos wytlumaczyc? bylbym bardzo wdziecznySmile

Buty z możliwością zamontowania bloków do SPD.
Obejrzyj FILM
Nie sugeruj się modelem pedałów i butów na tym filmie.
Tak to działa i można wybierać różne modele butów SPD do różnych pedałów SPD.
W zależności od preferencji i przeznaczenia no i oczywiście ceny :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#29
obuwie spoko ale pewnie majatek kosztuje Smile a podnosi komfort jazdy takie pedalki i butki? duza jest roznica miedzy tymi a zwyklymi pedalkami? :mrgreen:
Odpowiedz
#30
Buniak napisał(a):obuwie spoko ale pewnie majatek kosztuje Smile a podnosi komfort jazdy takie pedalki i butki? duza jest roznica miedzy tymi a zwyklymi pedalkami? :mrgreen:
Ostatnio dyskusja była na forum na ten temat, polecam przeczytanie: link. W skrócie: podnosi komfort oraz szybkość. Nie trzeba wprowadzać zmian w technice jazdy. Porządny komplet (pedały+buty) na start można kupić za około 300zł. Ostatnio kolegę namówiłem w końcu na SPD, po trzech jazdach powiedział mi: "Jest moc".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości