Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LIDL - nowa oferta
#21
Odwiedziłem dziś po pracy: Nadbystrzycka, Diamentowa, Kunickiego, Grabskiego
- ewentualnie czarna (niebieskich brak).
- są jeszcze fioletowe damskie
- Kunickiego i Grabskiego po 1 szt. zielona damska (z kapturkiem) rozmiar L
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#22
Za tydzień nowa oferta , tym razem trekkingowa
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-EED ... date=29550

mają być i kurtki softshellowe , może ta mi bardziej podpasuje , ma być też plecak ( na zdjęciach ok) ale duży 25-28L
Odpowiedz
#23
Ja natomiast chciałem kupić rękawiczki z palcami, nie kupiłem jednak - wykonanie tragedia: bardzo duże, sztywne wewnętrzne szwy w każdym palcu, czuło się duży dyskomfort. Nie polecam.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#24
A czy ktoś widział może gdzieś jeszcze te długie gacie w rozmiarze L ?
Odpowiedz
#25
Iron79 napisał(a):Za tydzień nowa oferta (...) ma być też plecak ( na zdjęciach ok) ale duży 25-28L
jak widzę nawet ma jakiś system wentylacji pleców - Air Vent System plus, jakby się dało zaadoptować pod bukłak to może nawet na rower byłby OK :-)
Odpowiedz
#26
Iron79 napisał(a):ma być też plecak ( na zdjęciach ok) ale duży 25-28L

darujcie sobie ten plecak, miałam zeszłoroczny i wytrzymał miesiąc ... dosłownie, później się porwał

za to ja się czaję na buty, mam zeszłoroczne ale krótkie i jestem zadowolona, wysokie powinny być ok

i jeszcze ciekawi mnie ten zegarek, mam pulsometr z lidla i jest ok, może i to jest w porzo
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości