Noorbi   21-08-2012, 09:24
#1
Jest to moja pierwsza ustawka. Od dłuższego czasu śledzę forum ale nigdy nie mogłem załapać się na dłuższe wyjazdy. Nie znam dokładnie trasy ale wiele osób opisywało jak ją pokonać. Oczywiście do Kazimierza to będzie standard szlakami, a do Lublina improwizacja z ominięciem głównych dróg a uwzględnieniem szlaków polnych i leśnych.
Odjazd pociągu 7.46. Ceny biletów każdy zna (12.40+5.50 za rower). Pogoda ma być sprzyjająca nie co zachmurzenia i ok 25 st C. W Kazimierzu planuję lekki obiad i nie co odpoczynku (może plaża, wiatrak w Mięćmierzu). Jakiekolwiek zmiany - dopuszczalne. Tempo średnie, dopasowane do potrzeb. Powrót przed zmierzchem. Będzie mi bardzo miło jeżeli znajdzie się osoba na tą ustawkę, która już zna szlaki. Jeżeli nie będzie chętnych a pogoda nie będzie tragiczna - jadę sam.
Jurek S   21-08-2012, 10:02
#2
Tutaj masz nasz przejazd
http://www.bikemap.net/route/1739438#la ... ts_terrain
Ale to głównie po to, zebyś (byście) dobrze wyjechali z Puław czarnym szlakiem, a później trzymajcie się niebieskiego. Nie próbujcie ;-) jechać dokładnie wg naszego tracka bo to od Parchatki była improwizacja z mapą i kompasem. Szlak niebieski wydaje się dobrze oznaczony. W Bochotnicy nie przegapcie skrętu w prawo (tam gdzie na tracku pętelka). To jest właściwie strome podejście zaraz za gospodarstwem przy płocie, a na górze prosto. Możecie też będąc jeszcze na dole przejechać skręt na niebieski (nie ma oznaczenia) i wjechać tą naszą pętelką. Powinno dać radę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   21-08-2012, 10:04
#3
Dzięki za podpowiedź. ;-) I ciekaw jestem kto kończy trasę na moim również osiedlu. Bo w/g tracka tak jest. :-)
Lech   21-08-2012, 18:36
#4
Ja notowałem traskę a osiedle jest także moje :mrgreen: Jak będziesz jechał tą samą trasą zwróć uwagę na wzgórze nad Bochotnicą. Nie koniecznie trzeba zjeżdżać w kierunku asfaltu robiąc pentelkę, można odbić w lewo i wjechać do Kazimierza z innej strony.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Noorbi   22-08-2012, 19:10
#5
No cóż. Wygląda na to, że pojadę sam. Trochę szkoda.
Jurek S   22-08-2012, 22:35
#6
Noorbi napisał(a):No cóż. Wygląda na to, że pojadę sam. Trochę szkoda.

Ciężko znaleźć chętnych w ciągu tygodnia. To może wybierz się z nami :-D

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Noorbi   22-08-2012, 22:43
#7
Już napisałem, że jak dam radę to pojadę z Wami mimo powrotu z Kazimierza. Po prostu długo planowałem taki wypad i nigdy nie mogłem się wbić na ustawkę. Mam nadzieję, że jutro się spotkamy.
Lech   24-08-2012, 08:33
#8
Noorbi napisał(a):Już napisałem, że jak dam radę to pojadę z Wami mimo powrotu z Kazimierza. Po prostu długo planowałem taki wypad i nigdy nie mogłem się wbić na ustawkę. Mam nadzieję, że jutro się spotkamy.

Dałeś radę i jeszcze starczyło Ci pałera na wieczorną ustawkę. Szkoda, że zostałeś pod Jedliną bo ominęła Cię fajna część ustawki - rozjazd.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Noorbi   24-08-2012, 20:38
#9
Lech napisał(a):Szkoda, że zostałeś pod Jedliną
Ja nie zostałem, jechałem dalej... to przerzutka i łańcuch dogadali sie z hakiem (ten się złamał pod ich naporem) i tam zostali... Qrcze jedyny hak jaki znalazłam na aukcjach to 40 pln. Trudno.
Noorbi   24-08-2012, 20:50
#10
No dobra. Moja trasa wyglądała tak
Puławy - Kazimierz - Lublin
Jest tam również track z Kazimierza do Lublina. Jurek pewnie zauważy, że do 12 km z Puław trasa mocno się różni od Waszej. A od wyciągu do 12km jechałem dokładnie niebieskim.
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.