Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.09 Niedziela 6:00 pętla Abramowice
#11
marcint napisał(a):Nie będzie łatwo!!! Ale jadę z WamiSmile
Dasz rade w tym towarzystwie nie jeden dał radę mimo wszystko
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#12
Jest dobrze, zmiennik obiecał wparować wcześniej, więc postaram się dotrzeć na miejsce ustawki punktualnie :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#13
jadę z wami
Odpowiedz
#14
Trochę się obawiam, ale jadę na pewno, więc jak możecie to w razie czego czekajcie.

KrzysiekP, odnoszę wrażenie, że część Twych rad koliduje z punktem 7 :-D
Odpowiedz
#15
Ja też się wybiorę.
Odpowiedz
#16
Ja jak wstanę to też przyjadę i odprowadzę was ze 30-40km bo niestety nie mam całego dnia na kręcenieSmile
Odpowiedz
#17
Całkiem duży peleton się szykuje Smile
Jadę.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Mam mały problem. jak się przygotowywałem do wyjazdu to zauważyłem, że jedna szprycha wyskoczyła mi z "oczka" przy piaście". Moje próby wepchnięcia tego z powrotem na razie spełzły na niczym. To w jakiś sposób powinno się odkręcić przy obręczy czy na chama "bruteforce" zrobić?
Przydałaby mi się błyskawiczna odpowiedź, bo jednak chciałbym pojechać.
Odpowiedz
#19
Jak wyskoczyła Ci przy piaście to do wyrzucenia. Szprychy są tak zrobione, że w tą stronę ich nie włożysz. W ogóle pierwszy raz słyszę, by szprycha mogła się uszkodzić w tym miejscu.

Ale bez obaw, wykręć szprychę z nypla i jedź bez jednej, nic się nie stanie. Ja w swoim rowerze jeździłem kiedyś bez 3 szprych i dopiero gdy poszła czwarta to włożyłem nowe.

EDIT: Tak teraz pomyślałem, że musisz mieć opaskę w obręczy, bo nypel będzie trochę latał i lepiej by nie przedziurawił dętki.
Odpowiedz
#20
Hehehe, dużo dystansu na liczniku, ale widzę, że tak na co dzień to niewiele Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości