Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23.08.2012, g. 10:00, rondo pod OBI (al. Witosa)
#1
Witam serdecznie,

jako że większość znajomych nie sposób wyciągnąć z domu nawet w lecie, z pomocą mam nadzieję nadejdzie Rowerowy Lublin :-)
Ale do rzeczy: planujemy z kumplem wypad nad kanał Wieprz-Krzna, który oparty jest o trasę Pana marioxa wspomnianą na forum na początku sierpnia. Z założenia ma wyglądać to tak:

KLIK

Miejsce ustawki można zmienić - będziemy jechać od strony Bazylianówki/Kalinowszczyzny, więc może to być Decathlon lub most na Bystrzycy na początku ścieżki. W razie czego, proszę wypatrywać na horyzoncie czerwonego IB caledonia (ja) oraz niebieskiego Activa (kumpel).
Jeśli chodzi o tempo, to na pewno nie przekroczy 20kmh (jeszcze nie te płuca), a nad samym kanałem nastawione na fotografowanie zapierających dech scenerii z punktu widzenia siodełka ;-)

Możliwe, że zakładam temat poniewczasie, ale może akurat ktoś będzie jutro nudził się w domu. Korzyść będzie po obydwu stronach :-)

Czekam na ewentualny odzew.

---EDIT---
A zatem krótka relacja do wspominanych statystyk:
- osoby były 2 (ja i niezarejestrowany kumpel)
- licznik pokazał ~140km (trochę było kluczenia)
- trasa taka j.w. (niewielkie odchylenia od normy :-D )

Co by nie zostać gołosłownym, podsyłam 3 najistotniejsze fotki: Giełczewki, kanału i Minkowic (PICASA). Ale to bardziej w celu rozpoznawczym. Ktokolwiek kiedykolwiek zoczy powyższe machiny, śmiało może dołączyć :-)

Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości