Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Indoor Cycling i inny trening
#11
Pat napisał(a):A możliwości ogólnie są. W Starym Gaju i w Dąbrowie były specjalnie wytyczone ładne trasy. Chyba dookoła zalewu też jest trasa, więc jest gdzie, tylko czasami tego śniegu brakuje :-> . Ciekawe jak będzie w tym roku ;-)

Akurat w Lesie pokrywa się ta trasa ze ścieżka rowerową (tą szutrową), podobnie w Starym Gaju, tylko, że nie wiem na jakim szlaku.
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Najlepszym sposobem jest nie przerywać jeżdżenia
Howgh!
mraugorzata napisał(a):A poza tym jak będzie śnieg w zimie przerzucam się na sporty zimowe- zjazdówki, biegówki, łyżwy
Z tym nie będzie problemu. Jak przejrzysz dział "Inne sporty" Na Hyde Parku rowerowym to zobaczysz, że od sportów zimowych nie stronimy Wink
mraugorzata napisał(a):Co do różnego rodzaju rowerków stacjonarnych i trenażerów- nie podoba mi się trochę idea
Howgh#2. Jeździmy bez przerwy ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Ja tam w zimie tylko snowboard (leniwy sport Big Grin), a kondychę już mam w połowie marca. Po prostu jak tylko zbliża się wiosna to cisnę tak jakby był środek sezonu, bez odpuszczania. Jazda na rowerze w zimie jakoś mnie nie bawi.
Odpowiedz
#14
Pat- a te ścieżki biegowe w Lublinie to mają zrobione tory do klasyka? Smile W czasie ostatnich ferii przyszło mi pojeździć po czymś takim- cud, miód, malina Smile Tylko że to było aż w Chochołowie Big Grin

Edit. A propos właśnie biegówek- to chyba najbardziej męczący sport za jaki kiedykolwiek się brałam Big Grin
Odpowiedz
#15
Tak, są to zdecydowanie tory do klasyka, bardzo często przygotowywane przez samych zainteresowanych: posiadających specjalną do tego machinę albo metodą wielokrotnego przejazdu ;-) :-)
Czy wie ktoś z was gdzie w Lublinie można zimą wypożyczyć biegówki?
Odpowiedz
#16
tak jak napisał Mariox, na zjazdówkach śmigamy co zimę ;-) ja np. w tym roku zamierzam sobie jeździć nawet w zimie, zobaczymy co z tego będzię :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości