Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[06.08 19:00 LKJ] wieczornie asfaltem pod Nałęczów
#11
kola napisał(a):i do następnego. Jutro hehehe :-)






:-)
Odpowiedz
#12
A już miałem was kląć za to że dzisiaj o godzinę wcześniej pocisneliście. Ja się spieszyłem do lublina, ale jak się okazuje po waszej średniej to dobrze, że nie zdążyłem :mrgreen:
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#13
Witam!
Byłem i przynajmniej część tej jazdy widziałem. Robiłem głównie ogony, moja max. prędkość to 31 km/h, dystansu nie pamiętam. Odpadłem w Zemborzycach, ale nie żałuję wyjazdu, mimo , że tempo było nie moje. Zrobiłem kilka zdjęć grupowych przy LKJ-ocie, bo później nie było szans nim sprzęt wyjąłem, to chłopaki robili za "znikający punkt" (chyba bali się aparatu? :-D ) . Wrzucę je jak się dowiem gdzie i jak je można podać czyli doczytam na forum :-) . W sumie startowało nas 6, Wojtek (chyba, jak pomyliłem imię to przepraszam) odłączył się na tamie, ja jak mówiłem w Zemborzycach, a cała reszta peletonu w ilości sztuk 4 pocięła dalej.

Pozdrawiam
Tegwoj

Ps.
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie, i przepraszam trenujących za spowalnianie tempa.
T.
Odpowiedz
#14
Confusedhock: Cóż za tempo!
Jak zmienię oponki to spróbuję się kiedyś do Was podłączyć :-)
Odpowiedz
#15
Dzięki chłopaki za wspólną jazdę. Wspólnymi siłami zrobiliśmy kawał dobrej roboty. Była to moja pierwsza ustawka i już nie mogę się doczekać następnej :mrgreen: . Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
#16
To ja z racji funkcji podsumuję. Proszę tego typu ustawki Confusedhock: wpisywać w dziale:
Sportowo / Treningi szosowe / Treningi MTB, żeby nie przestraszyć tych co chcieliby wybrać się rekreacyjnie :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Jurek S napisał(a):To ja z racji funkcji podsumuję. Proszę tego typu ustawki Confusedhock: wpisywać w dziale:
Sportowo / Treningi szosowe / Treningi MTB, żeby nie przestraszyć tych co chcieliby wybrać się rekreacyjnie :-D
- Jurku, kto miał się już pojawić to się pojawił !! i taki wpis nikogo nie odstarszył,a Ci, co "rzeźbią" :evil: :evil: i puste posty nabijają zastanawiając się od ...wielu m-cy nie zwracają uwagi na takie wpisy bo sami szukają zaintersowania na forum swoją osobą /a właściwie swoim wpisem/, bo takich też zauważyłem kilka osób ...
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#18
Ale zwróć uwagę Mariusz, że dwie osoby się odłączyły. Nie chciały dalej jechać... czy stwierdziły, że nie ma sensu?
Na wyjazdach rekreacyjnych wszyscy wracają razem ;-)
Odpowiedz
#19
Wieśko napisał(a):Ale zwróć uwagę Mariusz, że dwie osoby się odłączyły. Nie chciały dalej jechać... czy stwierdziły, że nie ma sensu?
Na wyjazdach rekreacyjnych wszyscy wracają razem ;-)
- z tego co czytałem to "odpuścili" bo nie wytrzymali tempa ...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Mariusz-Neways napisał(a):- z tego co czytałem to "odpuścili" bo nie wytrzymali tempa ...
Nie chciałem tego w ten sposób ujmować :-D ale to właśnie sugerowałem. Czyli... :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości