Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.08, g. 17.00, stary most Kalina, do Lasu Kozłowieckiego
#21
Przyznaje się bez bicia - tak przejąłem tę ustawkę!!! Mam nadzieję że pomysłodawca nie ma mi tego za złe i że trasa ukontentowała wszystkich zgromadzonych. Wiem wiem planowaliście powrót około 20, a wyszło bliżej 21. W tych pięknych okolicznościach przyrody i tego no..... inaczej się nie dało!!!! Czekam na fotki od Mariox-a :-)
Niestety track się nie nagrał!!
Odpowiedz
#22
Pewnie, że nie mam! A trasa była świetna, kilkoma ścieżkami jechałem po raz pierwszy.
a track TUTAJ
Nie po to człowiek wymyślił koło, żeby biegać jak jakieś zwierzę.
Odpowiedz
#23
Fotki wrzucę później, bo coś Picasa świruje... Sports Tracker zresztą też... więc track tez później Wink
Dzięki wszystkim za wspólną wycieczkę. Do następnego razu Wink

EDIT: Odblokowało się, zatem wrzucam tracka i fotki
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#24
Ufff... Dojechałem, trochę późno ale za to stajania mi się powiększyła o następny rower. Trasa niczego sobie... i długość i tempo były dobre. Może dla mnie trochę za wolno ale nie zawsze muszę pędzić. A to mój track w sumie wyszło 68 km. Pozdrawiam wszystkich i do następnego.
Odpowiedz
#25
Chciałem z Wami pojechać, gdyż byłaby to moja pierwsza ustawka ale nie zdążyłem. Nie mniej bardzo ciekawi mnie wypowiedź Noorbi "Trasa niczego sobie... i długość i tempo były dobre. Może dla mnie trochę za wolno ale nie zawsze muszę pędzić." Noorbi, z Twoich opisów wynika, że jechałeś ze średnią 21km/h. Czy to jest prawda? Jeżeli tak to ja w to nie wierzę, ponieważ chciałbym opisać krótko siebie: 30 lat, 182 cm, 100 kg, od urodzenia uprawiam różne sporty np: piłka nożna, siatka, pływanie i rower. Od Dwóch lat jeżdżę, że tak powiem bardziej profesjonalnie i nigdy nie przekroczyłem średniej 24km/h odległość 20 km. Mam rower cross 28'', od 14 dni spd i pomimo że na prostej jadę ok 30 km nieraz szybciej to średnia i tak jest w okolicach 21km/h. Piszę to ponieważ dla mnie jest to irytujące, że 21km/h w tym teren to jest "za wolno". Jeżeli się mylę to proszę o odpowiedź i chętnie przejadę się z kimś kto zaprzeczy, bo może tak jest a ja się mylę. Pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Oj Maurycylu... nieźle pojechałeś... po bandzie :mrgreen:
Ale uwierz, że zdażają się wyjątki.
Natomiast my pozostali jeździmy tempem "pielgrzymkowym" :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#27
Mój drogi Maurycylu. Mam 38 lat, 182cm i ważę w tej chwili 113. W dniu dzisiejszym jechałem po prostej 54 km/h. Nie jestem harpaganem MTB. Po prostu tak jeżdżę. I nie mam ochoty jeździć z nikim kto MI na forum zarzuca jakieś oszustwo. Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
Nie zarzucam żadnego oszustwa ani nie jadę po "bandzie". Jeżdżę w towarzystwie osób, które wg mnie lub nas jeżdżą szybko. Ale ponad 50 km/h na prostej...to powiem szczerze nie wierzę! Taką prędkość sam osiągam, delikatnie z górki i to na dystansie max 400 m. Później to mi płuca wyskakują.
Odpowiedz
#29
Szkoda gadać. U mnie temat zamknięty.
Odpowiedz
#30
113 kg i na prostej 54 km/h? Ja Tobie nic nie zarzucam i nie ma co się denerwować kolego ale jakoś w to nie wierzę i że nie masz przyjemności ze mną jeździć to też zbyt nerwowo podchodzisz do tematu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości