Strony (4):    1 2 3 4   
kub_pec   28-08-2012, 09:38
#21
mraugorzata napisał(a):Oj tak, na wf-ie w liceum (prowadzonym przez byłą szczypiornistkę montexu- o dziwo ani razu nie grałyśmy w reczną) miałyśmy aerobik Big Grin Ja z koleżanką w ostatnich rzędach zawsze freestyle, bo i tak nic stamtąd nie widziałyśmy co ona pokazuje Big Grin

Małgosiu jakie porównanie Smile

Do zobaczenia Piotrze na szlaku. Ja też się zaraz zbieram bo jeszcze trzeba śniadanie zjeść i ubrać się.. Bidon napełnić itp. Smile

Oooo kolejna osoba się wpisała Smile Zapowiada się fajny wypadzik Smile

Sztukmistrze.pl
Gixer   28-08-2012, 16:29
#22
Dzięki z mile spędzony czas, pogoda dopisała, do następnego :lol:
radzik   28-08-2012, 16:43
#23
:mrgreen:
mraugorzata   28-08-2012, 16:45
#24
I ja dziękuję Smile
Póki jechałam było całkiem ok, ale powrót z piwnicy do mieszkania na parterze był zabójczy Big Grin

Btw. próbuję wstawić linka do trasy, ale nie kumam jeszcze o co chodzi z tą aplikacją. Trening się ładnie wgrał, ale nie wiem skąd wziąć linka do tej konkretnej trasy :/

Edit. Udało się Smile
http://www.endomondo.com/workouts/86356226
kub_pec   28-08-2012, 17:01
#25
Dziękuję za miło spędzony wtorek Smile
Do Bełżyc jechaliśmy planowaną trasą, a potem wyszło trochę inaczej.. Może da radę skleić dokładnie trasę.
Pogoda dopisała tak jak napisał kolega wyżej Smile

Tak jak na ustawce padły słowa: " chcę was zmęczyć żebyście potem nie pisali, że wam było mało " tak piszę, że nogi mi stygną i zaczynają boleć.
Zjem obiad i lecę jeszcze nad zalew o tak o żeby nie mieć zakwasów.

Poda ktoś dystans i średnią z wyjazdu?

PS: PiotrekKGB :-D składać raport? :lol:

EDIT: dystans u Małgosi to koło 100 km więc setkę strzeliliśmy Smile Średnia w granicach 20km/h wyszła więc rekreacyjnie/lajtowo Smile

Sztukmistrze.pl
mraugorzata   28-08-2012, 17:11
#26
Tylko mi się aplikacja włączyłam po jakichś 3-4km, a musiała mi kilka razy zgubić zasięg, bo u mnie pod blokiem na liczniku rowerowym miałam 101,72km.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
radzik   28-08-2012, 17:46
#27
dzięki za przejażdżkę, było spokoSmile

jedna z lepszych tras jakimi dane mi było jechaćSmile szczególnie kombinacja zielony-niebieski-żółty-czarny. Trasa z pewnością do ponownego przejechaniaSmile

tempo rekreacyjne, myślę nawet, że jakby Ifson odszedł w końcu od kompa i zacisnął zęby, to jakoś by się dowiózł na kole do domu

Przejeżdżając przez rafikowo widziałem Rafika na balkonie, niestety na waleta, i Mraugorzata nie chciała podjechać i się przywitać

u mnie 100.48km

do zobaczenia
Ifson   28-08-2012, 18:39
#28
radzik napisał(a):myślę nawet, że jakby Ifson odszedł w końcu od kompa i zacisnął zęby, to jakoś by się dowiózł na kole do domu

A ja myślę nawet, że jakby Radzik się w końcu przymknął i zacisnął zęby, to zrobiłby w końcu coś pożytecznego dla społeczeństwa. :roll:

[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Peke   28-08-2012, 19:11
#29
Cytat: myślę nawet, że jakby Ifson odszedł w końcu od kompa i zacisnął zęby, to jakoś by się dowiózł na kole do domu

hahaha ale zabawne;d kozaki wyrastają po deszczu;d

Unibike Flite 2010
Zespół Sonata www.sonata.org.pl
Piiotr   28-08-2012, 19:24
#30
W porządku, a zatem po kolei:
1. Przede wszystkim dziękuję każdemu uczestnikowi z osobna za bardzo udaną współpracę organizacyjno-rekreacyjną, za przyczynienie się do, j.w., mile spędzonego wtorku :-)
2. mraugorzacie za GPSowy ślad!
3. Raport już leci :-D
- kręcących było 6, a wśród nich (w kolejności wpisania): mraugorzata, kub_pec, radzik, Gixer, Jarek i jo.
- licznik pokazał ~100km (w momencie pierwszego rozjazdu do domu magiczne trójkowe 104,2 :-) )
- trasa j.w. dzięki uprzejmości Mraugorzaty
4. Parę FOCISZY (na przyszłość będę miał aparat CIĄGLE pod ręką, przegapiłem na przykład piękne ujęcia na off-roadzie w chmurach pyłu spod kół...)
5. Było naprawdę mocno pozytywnie :-)
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.