Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7
Chasdiel   01-09-2012, 11:53
#61
Wiem, też o tym myślałem. No ale jak rządzi się swymi prawami to pewnie wszystko jest dogadane i nie ma co dyskutować. Tak tylko to rozważałem.
MK pewnie już dobrych kilka lat jest , a większość częśc ludzi/kierowców wygląda jakby widziała nas pierwszy raz, więc idea jak najbardziej słuszna. Tylko rzeczywiście przydałoby się więcej oznakowanych ludzi i wcześniejsze ustalenie trasy (przynajmniej orientacyjnej), bo chyba w okolicach Beverly Hills dziwnie to wyglądało jak kolega chciał zabezpieczyc skrzyżowanie, a my skręciliśmy w prawo. Z mojej perspektywy wyglądał na zaskoczonego. :roll:
darist   01-09-2012, 12:06
#62
Chasdiel napisał(a):Ogłoszenie duszpasterskie

To chyba bardziej "zapowiedzi" :mrgreen:

KermitOZ napisał(a):Pomyśl co by było jak byśmy wjechali na "ścieżkę"

A ja jeszcze rozwinąłbym myśl... po co jechać ulicami, którym obok towarzyszy DDR?
Czy nie lepiej "masowo" pokazywać gdzie ich nie ma?
Bo przecież właśnie tam w normalne dni, zgodnie z przewodnim hasłem MK "My nie blokujemy ruchu. My jesteśmy ruchem".

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
KermitOZ   01-09-2012, 12:12
#63
darist napisał(a):A ja jeszcze rozwinąłbym myśl... po co jechać ulicami, którym obok towarzyszy DDR?
Czy nie lepiej "masowo" pokazywać gdzie ich nie ma?
W różnych miejscach Lublina jest ułożone po kilka metrów "ścieżki", to wykluczałoby wiele ulic z udziału Masy. Podobnie inne ulice byłyby wykluczone, bo do nich jest właśnie ten kawałek ścieżki, a już na ich samych nie ma, no i co wtedy, helikopterem, albo zupełnie naokoło? Big Grin Drogi dla rowerów powinny tworzyć sieć i być przystosowane do jazdy, a nie być kawałkiem chodnika z namalowanym znakiem ścieżki. Jeszcze co najmniej przez kilkanaście lat w Lublinie nie będzie to dobrze wyglądać, więc nie ma się czym przejmować i trzeba jeździć jak komu szybciej i wygodniej Smile No ale to wszystko to już temat na osobną dyskusję w temacie o idei i formie Wink

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
darist   01-09-2012, 12:29
#64
KermitOZ napisał(a):Drogi dla rowerów powinny tworzyć sieć i być przystosowane do jazdy, a nie być kawałkiem chodnika z namalowanym znakiem ścieżki

Dlatego nie wykluczałbym ulic, wzdłuż których bezsensownie coś zrobiono.
Poza tym większość DDR budowana jest tylko po jednej stronie a więc tylko kwestia wyboru kierunku jazdy.
Możliwości jeszcze jest, jak sam wspomniałeś, na co najmniej kilkanaście lat :mrgreen:

KermitOZ napisał(a):No ale to wszystko to już temat na osobną dyskusję w temacie o idei i formie Wink

I słusznie :mrgreen:
Wiesz co zrobić z tymi postami :mrgreen:

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Aleksander W   01-09-2012, 14:26
#65
Drogi rowerowe są za wąskie na takie natężenie ruchu jakie niesie ze sobą Masa, więc w zasadzie tylko dlatego się po niech nie jeździ, jedyny wyjątek to chyba przejazd pasami rowerowymi na Krochmalnej. Było już trochę imprez rowerowych z przejazdem nad zalew trasą rekreacyjną (kiedyś Masa też nią jeździła) i problemów było z tym co nie miara, bo ci którzy chcieli wyprzedzać kolumnę jadącą całą szerokością ddr mieli co chwilę kogoś na czołówkę.

Natomiast co do skrzyżowań, to widać że jest problem, w sumie ja od paru mas też jeżdżę bez kamizelki, ale może zacznę, nawet na holendrze (mimo że to nie wypada) Big Grin

Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Piiotr   01-09-2012, 14:27
#66
To ja się tylko na chwilę wtrącę w dyskusję zdjęciami kilkoma:

PICASA

Proszę wybaczyć szumy i ruszenia, sprzęt nie poradził sobie ze światłem w późniejszych etapach Masy...

Dzięki za kolejny przejazd w doborowym towarzystwie! :-)
Aneta   02-09-2012, 18:22
#67
Super przejazd i piękna trasa szczególnie przez Starówkę :mrgreen:

Szkoda tylko ze większość osób jedzie w milczeniu.

"Naprawdę nie możemy wiedzieć, czy nie przebywamy teraz w domu wariatów."
PrażonyRabarbar   05-09-2012, 00:41
#68
http://youtu.be/ng3wH7B7V1I?hd=1

§1 pkt2 Regulamin odnosi się do każdego Użytkownika Forum (w tym Członków Stowarzyszenia „Rowerowy Lublin”). 100% ściemy
Strony (7):    1 ... 3 4 5 6 7
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.