Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
29.08.2012, godz.18.00, LKJ
#21
dzięki za wspólną rekreacyjną jazdę....pozdrawiamSmile
Odpowiedz
#22
Dzięki Wszystkim za miło spędzony wieczór! Jurek wybrał ciekawą trasę i zamówił niepowtarzalne: widoki zachód słońca jak z pocztówki, zaś po przeciwnej stronie wschód księżyca :-D Poza tym, to nie bajki i mity, że za brak regulaminowego wyposażenia można wylecieć z ustawki :-(
Tempo dające możliwość na pogaduchy. Niestety guma... i zostałem w Prawiednikach :evil: jakieś 10 min, skąd już zawinąłem do domu.
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#23
Dzięki za wspólne kręcenie to była prawdziwa sielanka
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#24
Zgodnie z prośbą o wpisywanie się właśnie to robię:
Jestem, byłem, przeżyłem...a po prawdzie to nawet się nie zmęczyłem ;-) Z chęcią powtórzę kiedyś tę trasę, bo naprawde mi się spodobała. Dzięki za jazdę.
Odpowiedz
#25
elegancko było, dzięki wszystkim za wspólne kręcenie ;-)
Odpowiedz
#26
A ja pozwolę sobie zapytać niektórych Panów skąd mieliście takie lampki na przód? Smile
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
Przeważnie z Allegro ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
mraugorzata napisał(a):A ja pozwolę sobie zapytać niektórych Panów skąd mieliście takie lampki na przód? Smile
zobacz sobie ten wątek: http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 4325#54325
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości