Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.Leclerc BGŻ BIKEFEST 2012
#11
Szkoda ze tak pozno info bo sam bym pewnie wzial udzial.
Odpowiedz
#12
Branio z Ifsonem na luzie swoje miejsca zdobyli i duże brawa dla nich, klasa Smile

Co do Patrycji to pojechała świetny wyścig, to była super walka i bardzo zasłużone trzecie miejsce. Ogromne brawa! Pivonat, także gratuluję, bo do końca walczyłaś o pudło, ale tym razem zabrakło Smile To była chyba najbardziej zacięta rywalizacja dnia Smile

Dziękuję wszystkim, którzy mnie dopingowali, to naprawdę dużo daje, dzięki Smile Starałem się przyjechać na jakiejś przyzwoitej pozycji i chyba mi się to udało Smile

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Wielkie dzięki za taką imprezę, jak i fajne przygody na zjazdach Wink
KermitOZ, Woda? Izo? Wink Trasa świetna, nie wiedziałem że da się aż taką czadową trasę zrobić na Globusie, Rispekt.

Lansiarski chód XTCusera bezcenny Big Grin
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#14
Dzięki wszystkim za doping. Faktycznie, fajnie się dzisiaj jechało ;-) . Ja byłam najbardziej jednak zadowolona z tego, że udało się przejechać aż 6 kółek i że mogłam podjechać prawie wszystko i wszystko zjechać, bo w tamtym roku niemal wszystko podchodziłam i schodziłam :-P.
Dołączam się do gratsów dla Brania i Ifsona (szczególnie że Ifson walczył już od wczorajszej nocy... z połamaną wieczorem przerzutką :-> )

I trochę zdjęć od Czarka: KLIK1

I kilka ode mnie:
KLIK2
Odpowiedz
#15
A ja dorzucam artykuł z Dziennika Wschodniego KLIK
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#16
Wielkie brawa !!! :mrgreen:
Zastanawiam się tylko czy w ramach przygotowań nie powinniśmy robić grilla przed każdymi zawodami (po zawodach też) :mrgreen:
Inni sportowcy potrzebują psychologów (a efekty patrz: Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Europy w piłce kopanej czy ostatnie eliminacje w tej dyscyplinie).
A u nas wystarczy towarzystwo RL, ostra "pista" i coś na słodko :mrgreen:
Jeszcze raz gratulacje :lol:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#17
a ja dopiero doszłam do siebie Undecided wielkie dzięki za doping, generalnie 7 miejsce, ale ja się i tak z tego cieszę :mrgreen: wszystkim zwycięzcom i zwyciężczyniom gorąco gratulację w szczególności dla Patrycji, Brania i Iwo. Atmosfera świetna...ehhh warto było sobie polatać tam gdzie zawsze latam na dechach w sezonie zimowym :lol:
Odpowiedz
#18
darist napisał(a):A u nas wystarczy towarzystwo RL, ostra "pista" i coś na słodko :mrgreen:

Dobrze, że tego słodkiego przywiozłam więcej, może do końca sezonu wystarczy... A z tą pistą (czytajcie pisztą :-P ) to coś jest na rzeczy.. Chłopaki mówili, że są sporo lżejsi dzisiaj... 8-) Idea
Odpowiedz
#19
Pat napisał(a):Dobrze, że tego słodkiego przywiozłam więcej, może do końca sezonu wystarczy...
Etam, jak postawisz przy mnie to do końca imprezy nie wystarczy Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#20
KermitOZ napisał(a):Etam, jak postawisz przy mnie to do końca imprezy nie wystarczy Big Grin

Spoko Grzesiek... teraz zamienimy się miejscami :mrgreen:
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości