Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E.Leclerc BGŻ BIKEFEST 2012
#1
Jakby do kogoś nie dotarła informacja do tej pory, bo na forum widzę się info nie pojawiło ;-) JUŻ JUTRO! Trasa już oznaczona, można przyjeżdżać Smile

E.Leclerc BGŻ BIKEFEST 2012, to impreza, która odbywać się będzie 2. września w Lublinie już po raz piąty.

Impreza znana również jako Lubelski Festiwal Rowerowy od zawsze skupiała różne dyscypliny kolarskie. Wzorem roku ubiegłego na Festiwalu zagoszczą wyścigi cross-country w wielu kategoriach wiekowych, dla rodzin przewidziany jest wyścig familijny – przejazd ułatwioną trasą w parach rodzic + dziecko w wieku 8-12 lat oraz inne atrakcje dla najmłodszych. Na koniec przewidziana jest konkurencja dual slalom, która z uwagi na sposób przeprowadzenia i formułę bezpośredniej rywalizacji w parach zapewnia doskonałe widowisko kibicom a uczestnikom dostarcza niesłychanych emocji i po prostu frajdy z jazdy na rowerze.

Trasy zawodów przebiegają jak zwykle po stoku narciarskim Globus SKI oraz na terenach przyległych. Miasteczko zawodów zlokalizowane będzie na parkingu pomiędzy Halą Globus a stokiem. Dojazd na miejsce zawodów będzie od ul. Kazimierza Wielkiego. Adres Hali Globus to ul. Kazimierza Wielkiego 9.

W tym roku E.Leclerc BGŻ BIKEFEST 2012 jest również szóstą eliminacją największego ogólnopolskiego cyklu zawodów cross-country AZS MTB CUP. Wyjątkowo jak na cykl i standardowo jak na Festiwal, nie będzie opłat startowych!! Na uczestników czeka również losowanie nagród.

Zapisy online na stronie www.azsmtbcup.com

Zapisy będą od godziny 8:30.
Starty zaczynamy o godz. 10:00
Godzina 10.00 - start kategorii: młodziczka, młodzik, juniorka młodsza, junior młodszy, juniorka;
Godzina 11.30 - start kategorii: junior, U-23 K, elita K, Masters;
Godzina 13.30 - start kategorii: U-23 M, elita M;
Godzina 15.30 - start wyścigu familijnego;
Godzina 16.30 – dekoracje XC i wyścigu familijnego; start dual slalom;
Godzina 19.00 – dekoracje dual slalom;
Godzina 19:30 - zamknięcie imprezy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej fantastycznej rowerowej przygodzie.
Odpowiedz
#2
Spoko Kuczy, że wrzuciłeś info, ja dopiero przed wyjściem na objazd zauważyłem, że nic nie ma. Mam nadzieję, że kilka osób się skusi wystartować, a kolejni przyjdą dopingować lokalne teamy z RL na czele Wink Runda jest super, ma 2,3km i 65m przewyższeń, oby tylko nie popadało za bardzo to będzie bardzo przyjemnie. Do zobaczenia jutro (osoby, które nie startują: weźcie aparaty Big Grin).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Dzisiaj byłem na globusie i lookałem trasę. Tam gdzie rok temu były haszcze na zjazdach teraz jest elegancko wykoszone. Jutro będę ale tylko kibicował Sad
Daniel
[Obrazek: u9062y2011v3.gif]
Odpowiedz
#4
Ja już po jednym kółku czułam trasę w nogach ;-) . Wciąż nie wiem co zrobić z podjazdem gdzie u szczytu stoi drzewo... Podjeżdżam tam, przytulam się do pnia i nie wiem co dalej, bo ciężko ruszyć na takim nachyleniu hahahaha :mrgreen:
Odpowiedz
#5
To drzewo jest wyjątkowo irytujące, za każdym razem jak próbowałem je minąć celowo się wychylało bardziej na drogę.
Prawdziwą wolność czujesz kiedy wiatr hula między twoimi jajkami.
Odpowiedz
#6
Tyle dobrego, że gałęziami nie okłada.. :roll:
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#7
No ja byłem za późno i nie objechałem, bo było za ciemno. Choć próbowałem :-P Jak ta trasa ma lecieć? Bo jest tam od cholery tych linek i taśm i się pogubiłem w pewnym momencie :-P
Odpowiedz
#8
Ma lecieć pi razy oko tak: http://www.endomondo.com/workouts/87770796
Przy czym nie będzie fragmentu pod ul. Zana i podjazdu+zjazdu po drugiej jej stronie.
Odpowiedz
#9
Dobra, tylko w nazwie drużyny wpisujemy DRUŻYNA KERMITA!!! niech ma coś od życia ;-) :*
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#10
Serdecznie Gratuluję Patrycji, Ifsonowi oraz braniowi za miejsca na pudle! To na prawdę wielka radość widzieć znajomych na pudle Smile Jestem Waszym fanem!!!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości